Yepyeni lüks cilt bakım markası Royal Fern artık Türkiye’de

Markayı Phthoactive Cream ile keşfedin!

Ünlü Alman dermatolog Dr. Timm Golueke ile ünlü bilim adamı ve cilt bakım formülatörü Prof Dr. Leonard Zastrow’un; 4 yıl süren çalışmaları sonucunda ortaya çıkan Royal Fern markası Phthoactive Cream ile Türkiye’de.

Yeni lüks bakım markası Royal Fern’in temelini; eğrelti otunun enfeksiyon giderici ve yaşlanma karşıtı etkisi oluşturuyor. 4 güçlü aktif botanik içerikle desteklenen antik eğrelti otu bitkisi; iltihabı önlemek ve azaltmak için kapsüllenmiş bir kompleks halinde sunuluyor. Afrika voacanga ağacı yağı, ciltteki ödemi azaltırken derin bir nemlendirme sağlıyor.

Yaban gülü yağı, içeriğindeki C vitamini sayesinde güçlü antioksidan bir etki yaratıyor. İğne yaprağı, cildi dehidrasyona karşı koruyor ve cildin nem bariyerini yenilemeye yardımcı oluyor. Mineral oksitler ise cildin çevresel faktörlere karşı savunma mekanizmasını destekliyor.

Royal Fern Complex

Tüm Royal Fern ürünleri Alman Federasyonu patenli Royal Fern Complex kullanılarak oluşturuluyor. Royal Fern Complex; hava kirliliği ve UV ışını gibi çevresel faktörlere karşı cildin korunmasını sağlıyor. İçeriğindeki eğrelti otu ile ciltteki kolajen ve elastin miktarının azalmasını engellerken; kolajen üretimini ise destekliyor.

Bu patenli kompleks; ciltte oluşan hiperpigmentasyonu önlemeye ve azaltmaya yardımcı olup, cildi detoksifiye ediyor. Hiçbir Royal Fern ürünü paraben, mineral yağ, sentetik renklendirici içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Yaşlanma karşıtı Phthoactive Cream

Cildi canlandırmak için hafif doku kolajen üretimini uyarıyor. İçeriğindeki C ve E vitamininin, hyalüronik asit ve etkili bitki özleriyle birleşmesiyle; cildinizi genetik ve çevresel cilt yaşlanmaya karşı 12 saatten fazla koruyor. Cildi daha parlak, pürüzsüz ve sağlıklı hale getiriyor.

Günlük kullanımda uygulayanların yüzde 87’si cildinin iyi nemlendiğini; yüde 84’ü ise cildinin iyi korunduğunu hissediyor. Kullanıcıların yüzde 80’i ise cilt tonunun dengelendiğini ve cildinin daha esnek olduğunu belirtiyor. Yüzde 75’i cildinin rahatladığını söylüyor.

Satış fiyatı (50 ml): 3.900 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir