Yılbaşı hediyeniz sadece parfüm değil duygu da olsun!

Doğru duygu notasını bulmanız için bir rehber

Parfüm hediye etmek hep zor olmuştur. Parfüm, kendilerini bizim gözümüzden görmeleri için insanlara tuttuğumuz koku aynalarıdır neticede.

KADIN KOKUSU

Drop d’Issey-Bir nefes taze hava

Harikuladeliğe davet eden bu neşeli ve iyimser koku, baharın büyülü uyanışını simgeleyen leylağın kokusunun yeni bir yorumu. Mor çiçeğin etrafını saran ve leziz ipeksi badem ile yükselen güneşten bir demet. Tam bir rahatlama ve etrafa neşe yayma hissi vermek üzere tasarlanan damla biçimindeki ultra tensel şişenin içindeki kokuyla gelen bir mutluluk patlaması.

L’Eau d’Issey Eau & Magnolia-Işıldayan dişilik

Akan suyu manolya çiçeğiyle buluşturan bu gün ışığı kokusu, yumuşak ve zarif bir dişilik yayıyor. Üst notadaki taze bergamot ile alt notadaki sandal ağacının birleşimi katman katman açıldıkça, çiyli manolya her bir taç yaprağının kadifemsi yumuşaklığını ortaya çıkarıyor.

L’Eau d’Issey-Çok yönlü sadelik

Deniz kokulu parfümlerin tartışmasız öncüsü L’Eau d’Issey bir duygu çağlayanını akıtarak duyguları öne çıkarıyor. Suyun ilk etapta gül ve nilüfer ile ıslak ve baş döndüren buluşması, adeta ormana gelen ilkbahara övgü. Yolculuğuna şakayık, leylak ve karanfil tarlalarından geçerek ve bu çiçeklerin renklerini ve kokularını toplayarak devam eden su, son olarak sümbülteberin, miskin ve odunun tensel notalarıyla buluşuyor ve yumuşaklık ve dokunsallık gölüne akarak duruyor. Su, bu bileşimin farklı yönlerini uyumlu bir bütünselliğe kavuşturan sabit öğe.

Drop d’Issey Eau Fraîche-Yemyeşil doğanın coşkunluğu

Bitki alemiyle kadın evrenini birbirine bağlayan bu parfüm, bir damlanın doğadaki duyusal yolculuğunun tasviri. Damlanın yeşil bitki, leylak, gül ve kahverengi ağaç notalarını içine aldığı ve bitki dünyasının tüm sunduklarının baş döndüren canlılığı ile dolup taştığı sihirli bir yolculuk. Doğanın hazinesine elementlerle, çok yönlü bir övgü.

ERKEK KOKUSU

 L’Eau d’Issey pour Homme-Maceracı güç

Bir dalga gibi çarpan bu koku tazeliğe yeni, heyecanlı ve güçlü bir boyut katıyor. Bir dizi yoğun duyguyu serbest bırakan karakterli bir parfüm. Yuzudan ve yer minesinden fışkıran canlılık. Yoğun kişniş ve adaçayı aromatik notaları. Muskatın ve safranın ateşli patlaması. Bourbon sardunyanın çiçeksi, bir o kadar da maskülen kokusu… Ve son olarak odunsu ve ıslak toprağın canlandırıcı esansı. Bu bir parfümün ötesinde, duyulara hitap eden esaslı bir yolculuk.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir