Dior Backstage Holiday 2022 Collection

Eğlenceli içeriği ile istenen her görünüme kavuşmak mümkün

Peter Philips, defile kulislerinin enerjik ortamından ilham alarak yarattığı Dior Backstage serisiyle makyaj sırlarını paylaşıyor. Bu sırlara herkesin ulaşabilmesi için profesyonel sonuçlar veren ve podyum dışından da kullanılabilen evrensel, yalın ve içgüdüsel ürünlerden oluşan bir seri yarattı. Tüm cilt tonlarına uygun bir seri….

İkonik Dior Backstage Eye palette, Addict Lip Glow ve Addict Lip Maximizer üçlüsü, yılbaşına özel iki güçlü renk öyküsüyle karşımıza çıkıyor: Burgundy ve khaki. Bu cesur, çarpıcı ve yeni yorum canlı renkleriyle kış mevsimine sıcaklık getiriyor. Sınırsız kombinasyonlarla çok sayıda görünüm vaat eden bir palet sunuyor.

“Kırmızılar ve yeşiller hem harmanlanıyor hem de ayrışıyor. Tam bir zıtlığı ve uyumu aynı anda ve zahmetsizce sergiliyorlar. Bunlar, yeni yıl kutlamalarındaki görünümünüzü süsleyebileceğiniz en güzel renkler” diyor Peter Philips.

Doğal veya yoğun bakışlar 

Haki yeşili ve şarap kırmızısı etrafında şekillenen eye paletleri, her cilt tonuna uygun hayat dolu iki armoni gibi. Eye palette 008 khaki neutrals’ın yeşil, kahverengi ve parıltılı dore renklerini barındıran yamalı örtü görünümü, metalik inci beyazıyla vurgulanıyor. Eye palette 009 burgundy neutrals’ta ise kırmızı, gül ağacı, mat ve saten kahverengi tonları ultra metalik dore ile belirginleşiyor.

Her palette bir ana renk ve yedi tonu yer alıyor. Bu renklere parıltı bir son kat eşlik ediyor. En alta uygulanan ana renk, paletteki diğer renkleri mükemmel sabitliyor ve bakışlara yoğunluk katıyor.

Bu yedi yüksek pigmentli rengi parmaklarınızla ya da fırçayla uygulamak mümkün. Parıltılı son kat uygulanan renkleri so bir dokunuşla kuvvetlendiriyor.

Dudak rengini canlandıran balm

Belli belirsiz ama yoğun Dior Addict Lip Glow, mevsim rengine büründü. Peter Philips Eye palette 008 khaki neutrals’ı Glow 028 minty rose ile kombinledi. Ürünün merak uyandıran ve şaşırtan rengi dudaklara hoş bir pembelik veriyor. Dior addict lip glow shade 035 burgundy’yi de 009 burgundy neutrals paletiyle kombinledi.

Dior addict lip glow, %97’si doğal menşeli formülündeki kiraz yağı sayesinde dudakları 24 saat  nemlendiriyor. Tek başına renkli bir balm veya baz olarak kullanılabiliyor.

Hacmi ve ışıltısı benzersiz dolgunlaştırıcı ruj

Kült dudak dolgunlaştırıcı Dior addict lip maximizer’ın yeni 103 pure gold ve 035 burgundy renkleri mevsimin iki backstage eye paletinin tamamlayıcısı ya da kontrastı olarak kullanılabilir.

Bu ruj, içeriğindeki dolgunlaştırıcı hyaluronik asit toplarının güçlü nemlendirme ve maksimum hacim verme özelliği sayesinde dudakları anında  dolgunlaştırıyor.

Yüksek sedef konsantrasyonu sayesinde parlaklığı maksimum seviyeye çıkıyor. Tek başına, baz olarak veya son kat olarak tasarlanan ürün, Dudakları optimum seviyede rahatlatıyor. 24 saat nemli kalmalarını sağlıyor.

“Renk ve dolgunluk. Güzel ve cesur bir görünüm i̇çi̇n dudaklarınıza lip maximizer ile dokunun. İki̇, birden daha güçlüdür…” Peter Philips
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir