Yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahip makyaj ürünleri

Ezber bozan makyaj ürünleri

The Body Shop’un çok amaçlı ve yüzde 100 geri dönüştürülebilir ambalaja sahip makyaj ürünleri yazın vazgeçilmezi bir parçası olmaya aday.

Sheer Touch Dudak ve Yanak Renklendirici

Sheer Touch Dudak ve Yanak Renklendirici, ruj ve allık görevini üstlenerek güzellik rutininizi sadeleştirmek için ideal bir ürün olurken 12 saat nemlendirme etkisi, tüm gün kalıcılık ve  yapışkan olmayan hafif kremsi dokusu ile makyaj rutininizin favorisi olmaya aday.

Meksika’dan gelen Yerel Adil Ticaret ürünü aloe vera’nın yatıştırıcı ve nemlendirici içeriğine sahip. Tüm cilt tonlarını tamamlayan 5 pop renk tonuyla var. Sheer Touch’ı özel aplikatörü ile dudaklarınız ve yanaklarınızda kullanabilirsiniz.

Freestyle Colour Pigments

Klasikleşmiş eski makyaj rutininizden sıkıldınız mı? Kuralları bir kenara bırakın ve yeni Freestyle Colour Pigments ile tanışın.

Freestyle Colour Pigments 10 farklı renk seçeneğiyle dudaklara, yanaklara ve gözlere mat ve ışıltılı muhteşem tonlar oluşturmanıza imkan veren çok amaçlı bir makyaj kahramanı. Bu büyüleyici etkiye sahip makyaj kahramanı sayesinde makyajınızda yaratıcı ve eğlenceli sonsuz görünümler yaratma gücüne sahip olacaksınız.

3’ü 1 arada olma özelliğine sahip ve tüm cilt tonları için uygun. Samoa’dan gelen Yerel Adil Ticaret ürünü organik saf Hindistan cevizi yağı açısında zengin.

Pep Talk Ruj

6 saat süren renk kalıcılığına sahip; yarı mat ve kremsi dokuya sahip. Cilt tonlarını yumuşatmak için tasarlanan etkileyici 20 farklı rengi var. İçeriğindeki shea yağı ile 12 saat boyunca dudakları nemlendiriyor. Güçlü renklerden oluşan ışıltılı serisiyle suya dayanıklı ve leke bırakmıyor.

Yeniden doldurulabilen, geri dönüştürülebilir bir alüminyum kap içinde satılarak sürdürülebilirliği destekliyor.

Freestyle Colour Crayons

Gözler, dudaklar ve yanaklar için… Nude tonlardan canlı kırmızılara kadar birbirinden farklı mat ve ışıltılı 10 rengi var. Hafif, kremsi ve kadifemsi bir dokuya sahip. Shea yağı açısından zengin. Yüzde 89 oranında doğal kökenli bileşenlerle üretilen formüle sahip. Cildiniz ve dudaklarınızın ilk uygulamadan itibaren pürüzsüz ve nemli bir hissiyata kavuşmasını sağlayacak.

Gözleriniz, dudaklarınız ve yanaklarınıza eğlenceli ve göz alıcı çok çeşitli görünümler kazandırabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir