Bella Maison Marin Koleksiyonu sahil ruhundan ilham alıyor  

Yazın dekorasyondaki en güzel yansıması ise marin teması

Bella Maison, evleri güzelleştirirken dünyayı güzelleştirmeye devam ediyor. Markanın yeni Marin Koleksiyonu, sahil ruhunu evinde yaşamak isteyenlere hitap ediyor.

Marin temasını yaşamak için teknenizin olması şart değil! Evinizde yapacağınız küçük dokunuşlara yaşam alanlarınıza deniz havasını getirmeniz mümkün.

Yelkenler fora, denize açılıyoruz

Mavinin tüm tonlarını kullanan ve mercan kırmızısının Marin etkisini pekiştiren Bella Maison, denizciliğe dair her detayı dekorasyon dünyasına katıyor. Balık desenli tabaklardan el baskısı servislere, plaj havlularından abajur ve saksılara kadar her şeyi barındırıyor. Yeni koleksiyon, yaşadığınız mekana canlılık ve samimiyet katıyor.

Aklımıza gelen ilk şey deniz ve kum ise…

Bella Maison’un Mix&Match akımını destekleyen tasarımlarını kullanmak, dekorasyonda sizi bir adım öne çıkaracak. Mavinin her tonunu bejle karıştırarak, dekorasyonu natürel ahşap görünümlü ürünlerle birleştiriyor. Kalın ya da ince çizgileri tasarıma eklemek Marin stiliyle uyumlu olacaktır.

Lacivert-beyaz enine çizgili desenler, ip ve halat organizer’lar, makrome duvar süsleri Bella Maison’un yeni koleksiyonundaki yerini aldı. Amaç; şehirden uzak, dinlendirici ve su öğesini en iyi şekilde yansıtan mekanlar yaratmak olursa, mutlaka taş renkleri ve keten dokuları da dekorasyona katılmalı.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir