Yüzde 30 daha az plastik ile dünyanın güzelliğini koruyun!

Güzelleşirken dünyayı da unutmayın!

Watsons’ın yepyeni ve sürdürülebilir cilt bakım markası IMEW ile hem cildinize hem de doğaya saygılı bir cilt bakım deneyimi sunmakta…Yüzde 30 daha az plastik ve FSC sertifikalı kağıt ile üretilen kutularla ambalajlanan IMEW cilt bakım serisi ile dünyamızın güzelliğini koruyun!

Vegan formüle sahip olan ve içeriğinde cilt hassasiyetine sebebiyet verebilecek 11 zararlı bileşeni (alkol, Paraben, Lanolin, Mineral Yağ, Benzofenon, Yapay Boyalar, Trietanolamin, Sentetik Koku, SLS, Metilen Glikol, İmidazolidinil Üre) içermiyor!

IMEW Aqua Cleanser 125ml / 159.90 TL

Makyajı ciltten arındırmaya yardımcı olur. IMEW Aqua Cleanser hafif yapısıyla cildin nazik bir şekilde temizlenmesine ve doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.

IMEW Moist Foam Cleanser 125 ml / 159.90 TL

Cildi kurutmadan kiri, yağı ve makyajı çıkarmaya yardımcı olan IMEW Moist Foam Cleanser, cildin tazelenmesine destek olur.

IMEW Aqua Bomb 50 ml/ 199.90 TL

IMEW Aqua Bomb, cildin nem bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Cildi pürüzsüzleştirmeye ve yatıştırmaya destek olan IMEW Aqua Bomb’u gündüz ve gece uygun miktarda temiz cildinize uygulayın ve cilt tarafından emilene kadar hafifçe masaj yapın.

IMEW Moist Whipped Cream 50 ml /249.90 TL

Ciltte yapışkan bir his bırakmadan yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olan IMEW Moist Whipped Cream cildin doğal nem dengesinin korunmasına destek olur.

IMEW Moist Eye Treatment 15 ml / 229.90 TL

Düzensiz cilt tonu ve nem kaybı ile savaşmaya yardımcı ürün; daha canlı ve aydınlık bir göz çevresi görünümüne destek olur. En etkili sonuçlar için gündüz ve gece uygun miktarda göz çevrenize uygulayın. Emilene kadar hafifçe masaj yapın.

IMEW 02 Niacinamide Booster Serum 30 ml / 249.90 TL

İçeriğindeki %10 Niacinamide ile cilt tonunu aydınlatmaya yardımcı olur. Gözenek görünümününün azaltılmasına destek olan serumu temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla uygulanabilen ürünün etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

IMEW 03 Bakuchiol Booster Serum 30 ml / 249.90 TL

İçeriğindeki %0,5 Bakuchiol ile ince çizgilerin görünümünü azaltmaya ve cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Ciltteki yaşlanma belirtileri ile savaşmaya destek olan serumu temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla uygulanabilen ürünün etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

 IMEW 04 Centellla Asiatica Booster Serum 30 ml / 249.90 TL

İçeriğindeki %2 Centella Kompleksi ile cildi nemlendirmeye ve sakinleştirmeye yardımcı olur. Cildin koruyucu bariyerini canlandırmaya destek olan serumu temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla uygulanabilen ürünün etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

IMEW 01 Hyaluronic Booster Serum 30 ml/ 249.90 TL

İçeriğindeki %2 Hyaluronik Kompleks ile kuru ve yorgun cildi canlandırmaya, dolgunlaştırmaya yardımcı olur.  Cildin elastikiyetini artırmaya destek olan serumu temiz cilde 2-3 damla uygulayın. Gün içinde birden fazla uygulanabilen ürünün etkisini artırmak için nemlendiricinize ekleyerek uygulayabilirsiniz.

IMEW Ürünleri sadece Watsons mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulamasında!

*Belirtilen fiyatlar Ekim güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir