Zaman sihirbazı V-Firm Valmont: Esneklik, yoğunluk, sıkılık!

Cilt sıkılığını geri kazanmaya adanan yeni bir ritüel!

Valmont’un cilt sarkmasından muzdarip herkes için tasarladığı yeni serisiyle tanışın. Ton kaybı ister geçen zamanın bir yansıması, ister cildin elastikiyetinin azalmasından kaynaklansın; ‘Zaman Sihirbazı Valmont’ hücresel kozmetik uzmanlığından yararlanarak İsviçre doğasından gelen en saf ve lüks çözümü üretti.

FIRMNESS serisi, konfor ve duyusallık ile yükselen, üç konsantre performanslı ürünü bir araya getiriyor:

SERUM: Kadifemsi bitişli cömert bir hızlı nüfuz eden serum

CREAM: Cildi şekillendiren bir peçe gibi kaplayan, saran ve rahatlatan bir krem

EYE: Olağanüstü bal jeli dokusuna sahip bir göz çevresi bakımı.

Esnekliği geri getirin

Kırışıklığı olan yüzler, ileride derin ve yoğun kırışıklıklar oluşturmaya meyilli yüzlerdir. Çökük yüzler, alttaki kemik yapısını oldukça görünür halde bırakarak sönme eğilimi gösteren yüzleri tanımlar. Sarkık yüzler ağırlaşan, sarkık ve tonu olmayan yüzler için geçerlidir.

Valmont’un üç V-FIRM formülü, ‘Çökük yüzler’ ve ‘Sarkık yüzler’ için etkili bir yanıt sunuyor. Madde ve destekten arındırılmış cildi canlandırıyor.

Sırrı nedir ?

Dermiste yoğunluğu ve kalınlığı eski haline getirmek için birlikte çalışan denenmiş ve test edilmiş ve son teknoloji bileşenlerin bir karışımı. ‘Kırışıklığı olan yüzler’ için endişelenmeyin! Valmont, 2018’de piyasaya sürdüğü V-Line Lifting koleksiyonuyla kırışıklıklara karşı tam bir saldırı sunmaktadır.

Misyon: Kolajen Üretimi/PEPTIT KOKTEYL

Bu peptit kokteyli, spesifik alıcıları ile etkileşime girerek hücre aktivitelerini düzenleme yeteneğine sahip haberci peptitler olan Matrikinlerden yapılmaktadır. Hücre dışı matrisin yeniden düzenlenmesinde ve hücre çoğalmasının desteklenmesinde rol oynayan belirli genleri aktive ederler. Yaşla birlikte azalan iki mekanizma olan fibroblast metabolizmasını ve kollajen sentezini bu peptitler yoğunlaştırmaktadır. Dermal doku, V-Firm ile daha da zenginleşir.

Misyon: Esnek Dermis/YOĞUNLUK KOMPLEKSİ

Dolgun cilt, yüksek kaliteli bileşenlerle dolu yoğun bir dermisin görsel ifadesidir. Density Complex, C Vitamini ile kolajen sentezi için gerekli olan Lizin ve Prolin adlı amino asitleri; bir Glukozamin türevi olarak hyaluronik asitin öncüsünü; dermisi oluşturan farklı elementler arasında uygun bir uyum için ise Ölümsüz çiçek özünü ve son olarak kolajen ve elastin için vazgeçilmez olan Bakır elementini V-Firm de bir araya getirmektedir.

Misyon: Hücre Uyumu/ÜÇLÜ DNA ve RNA LIPOZOM

Olağanüstü anti-age özellikleri (nem, onarım, hücre yenilenmesi ve metabolizmanın uyarılması) ile Valmont imzalı bir bileşen olan Üçlü DNA, hücre canlılığı için tüm enerji bileşenlerini sağlamaktadır. Bu arada, RNA lipozomu, derinlemesine hareket için RNA ve üreyi bir fosfolipid zarın içinde sunmaktadır.

Optimal biyoyararlılık için güçlü dokular

Etkili kozmetiklerin ardındaki sır, ürünlerin biyouyumluluklarında ve biyoyararlılıklarında yatmaktadır. Bu iki terim, bileşenlerin yalnızca cilde nüfuz etme yeteneğini değil, aynı zamanda doğru hücresel hedeflere ulaşma yeteneğini de yansıtır.

Üç V-FIRM formülünün sonuçları, ciltle bütünleşerek etkinliklerini mükemmel bir şekilde hedefe ulaştırdıklarını kanıtlıyor; mutlak bir konforla!

V-FIRM SERUM

Zengin ve kremsi bu şekillendirici serum bir kılıf gibi cildi sarar. Sarkan cildi ve yeniden dolgunlaştırmayı  hedefleyerek cildin dönüştürülmesine yardımcı olur. Dermisin yapısını güçlendirerek cildin sıkılığını geri kazandırır ve yüzü tonlandırır. Peptit Kokteyli, Yoğunluk Kompleksi ve bu ultra-konsantre serumdaki DNA/RNA ikilisi, dermal matrisi oluşturan moleküllerin üretimini uyarmaya yardımcı olan peynir altı suyunun etkisiyle daha da güçlendirir. Fiyatı: 5.700 TL

V-FIRM CREAM

Altın kapak, yoğun ve parlak bir krem ​​ortaya çıkarmak için açılır. Yüze uygulandığında, dönüşüm şaşırtıcı! Ciltle bütünleşerek onarıcı faydalarını aşılayan bir dokunun lüks ve rahat hissettirme zamanı. Yeniden yoğunlaştırıcı aktif bileşenler, cildin doğal bariyerini güçlendirmek, dermal yoğunluğu ve epidermal uyumu desteklemek için bitki bazlı skualen ile sinerji içinde çalışır. 28 günden itibaren, yeniden kazanılan elastikiyet sayesinde yüz, daha keskin hatlarla daha genç bir görünüm ortaya çıkarır. Fiyatı : 7.000 TL

V-FIRM EYE

‘Bal jeli’ dokusunun çarpıcı duyusallığına aldanmayın: V-FIRM EYE gerçek bir kitle etkinlik silahıdır. Bu gurme kehribar renkli balsam; sarkık göz kapakları ve göz altı kırışıklıkları ile savaşır. Hyaluronik asit cildi nemlendirici, gerginleştirici bir film gibi kaplar. V-FIRM’in temel formülünün (Peptit Kokteyl, Density Kompleks ve DNA/RNA ikilisi) derinlemesine etkisini tamamlar.

Ve daha da fazla rahatlık için, burada kullanılan DNA lipozom şeklini alır. Lipidik zarı hücre zarlarıyla birleşir ve bunları güçlendirir. Her uygulamada bakışlar açılmakta, yorgunluğu gidermekte ve canlı bir gençlik ışıltısını ortaya çıkarmaktadır. Fiyatı : 4.500 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir