Zeynep Bastık’tan ‘Kendi Yolumuzda’ projesine özel şarkı

Hayallere giden yolda kadınlara eğitim desteği 

Zeynep Bastık, marka elçisi olduğu Elidor’un Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Udemy iş birliğiyle hayata geçirdiği ‘Kendi Yolumuzda’ projesine özel olarak hazırladığı yeni şarkısıyla genç kadınların hayallerine destek veriyor.

Şarkı, genç kadınları hayallerine giden yolda eğitimle desteklemeyi hedefleyen proje ile aynı ismi taşıyor. Bastık’a şarkının klibinde; Elidor’un proje kapsamındaki iletişim çalışmalarında kendi hikayelerini genç kadınlarla paylaşarak ilham veren Türkiye’nin dalga sörfü dalında ilk olimpik milli sporcusu Aleyna Hadımoğlu ve hukuk fakültesi öğrencisi Emine Yiğci eşlik etti.

Genç kadınlardan ilham aldı

Zeynep Bastık, “Elidor kendi hikayesinin kahramanı olmak isteyen genç kadınların hayallerini gerçekleştirmek için attıkları adımları ve yolculuklarında onlara destek olabilmeyi önemseyen bir marka. Kadınların güçlenmesine destek konusunda marka ile değerlerimiz ve hayallerimiz ortak diyebilirim. Kendi Yolumuzda, binlerce genç kadının hayallerini gerçekleştirmesine destek verme hedefiyle yola çıkan, önemli bir proje. Ben de projeye en iyi bildiğim dilde yani müziğimle katkı sağladım ve bir şarkı hazırladım. Bu şarkıda hayallerimiz yan yana diyoruz. Çünkü yol arkadaşlarımız olduğunda kendi yolumuzda ilerlemek hem keyifli hem de daha kolay. Şarkımıza güzel de bir klip çektik.

Klipte, aynı zamanda projede de yer alan çok özel iki arkadaşımız bana eşlik ediyor. Hikayeleriyle tüm genç kadınlara cesaret verecek Emine ve Aleyna’yla birlikte yer aldık. Her ikisi de karşılaştıkları zorluklara rağmen aldıkları destekle hayallerinin peşinden gitmiş iki genç kadın. Şarkının projenin ruhuyla ne kadar uyumlu olduğunu, dinleyen herkesin hissedeceğini umuyorum” dedi.

Elidor, proje ile genç kadınları hayallerine giden yolda eğitimle desteklemeyi hedefliyor. Bu kapsamda binlerce genç kadına Toplum Gönüllüleri Vakfı ve Uluslararası Kadın Araştırmaları Merkezi (ICRW) uzmanlığıyla hazırlanan ücretsiz kişisel gelişim programı ve Udemy’den özel olarak seçilen eğitimlere özel erişim imkanı sunuluyor. Üniversite öğrencisi genç kadınlara da eğitimleri süresince burs desteği veriliyor.

Kendi Yolumuzda şarkısı için: https://www.youtube.com/watch?v=ItpGv6j10AA&t=50s
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir