Zıtlıkların birleşimi: Arancia La Spugnatura Limited Edition

Kokusal deneyim şaşırtıcı acı-tatlı bir senfoniye dönüşüyor

Acqua di Parma’nın sınırlı sayıdaki yeni parfümü Arancia La Spugnatura Limited Edition ile tanışın! Portakalın tazeliği ile vanilyanın çekici yumuşaklığının kesiştiği, zıtlıkların birleşimi olan mükemmel bir koku deneyimi.

Parfüm çağdaş yorumlu farklı kokusunu Sicilya’nın portakal şehri Ribera’nın ünlü meyvesi Arancia Vaniglia’dan alıyor. Portakalın tazeliği ile vanilyanın çekici yumuşaklığının kesiştiği, zıtlıkların birleşimi olan mükemmel bir koklama deneyimi anlamına gelen Arancia Vaniglia, şaşırtıcı kokusunu parfümde gözler önüne seriyor.

Eşsiz silaj yöntemi iksiri farklı kılıyor

İtalya’da doğan, narenciye özünün tamamen el ile çıkarılmasını gerektiren, geleneksel ve büyüleyici süngerleme tekniği ile öne çıkıyor. Eşsiz silaj yöntemi iksiri farklı kılıyor. Tecrübeli zanaatkarlar, cavatore adlı kaşık ile kabuğu posadan ayırıyor. Portakal kabuğundaki zengin narenciye özünü deniz süngerleriyle topluyor. Toprak çömleklere aktarıp, yaklaşık 100 kg meyveden sadece 300 gram esans elde ediliyor.

İtalyan güneşinin muhteşem görkemi gibi şaşırtıcı

Arancia La Spugnatura, neşeli, ışıltılı ve kucaklayıcı. İtalyan güneşinin muhteşem görkemi gibi şaşırtıcı. Narenciyelerin tazeliğini, yumuşaklık ve kesinlik zıtlığında birleştiriyor. Narenciye notalarının ilk ortaya çıkışı; sarı mandalina ile acı bademin acı-tatlı bir dokunuş katan kontrastına benzer zıtlıkta. Karabiberin doku ve parlaklık kattığı, usta parfümör François Demachy’in yarattığı kompozisyon, şaşırtıcı bir koku deneyimi sunan zıtlıklar dengesinde.

Şişe zanaatkarlıkta parfümü aratmıyor

Parfümün porselen şişesi, zanaatkarlıkta parfümü aratmıyor. Kalıplamadan pişirilmesine, sırlamadan boyamaya kadar el işçiliğinin güzel bir örneği.  Marka için benzersiz bir öğütme tekniğiyle üretilen mavi porselen kapaklı şişenin, çıkarılabilir vidalı bir pompası var. Şişe etiketi, mermer ocaklarından elde edilen tozlarla hayat buluyor. Porselen şişeyle uyumlu ikonik silindirik kutu, özel bir mavi tonda FSC sertifikalı kağıttan üretiliyor.

Beymen İstinyePark, Vadi İstanbul, Zorlu, Ankara Armada, İzmir Hilltown, Beymen.com satış noktalarından ulaşabilirsiniz.

Fiyatı (100 ML): 4.080 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir