Yazın enerjisi Nars ürünlerinin ışıltısında gizli

Göz alıcı parlaklık veren deneyim

NARS, havaların ısınmaya başladığı bu günlerde güneşin parlaklığını ciltle buluşturuyor. Altın bronz ışıltılı etkisiyle NARS Laguna Koleksiyonu, güneşin sıcaklığını cilde taşıyor. NARS Afterglow Sensual Shine Lipstick ise zengin renk seçenekleriyle dudaklara göz alıcı bir parlaklık veriyor.

Laguna Bronzing Powder ve Laguna Bronzing Powder Mini

İpeksi yapısıyla yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor.  Doğal bir cilt bronzluğu için 9 tonda yeniden tasarlanıyor. Laguna Bronzing Powder, mini boyuyla yaz aylarında bronz görünmek isteyenlerin her an yanında oluyor.

Quad Eyeshadow

Saten yapıda bronz esintili mat renkleri ve parıltılı tonlarıyla Quad Eyeshadow yaz makyajlarında gözleri boyutlandırıyor. Zengin pigmentasyonuyla fark yaratıyor. Yaz günlerinde doğal bir görünüm için uygulayabilirsiniz. Geceleri ise cesur ve çekici gözlere sahip olmak isteyenler için de iddialı dokunuşlar yapıyor.

Laguna Afterglow Lip Balm

Güneş ışıltısını dudaklara yansıtan, pürüzsüz parlaklık ve yumuşak bir his sağlayan Laguna Afterglow Lip Balm, içeriğindeki Monoi Nemlendirici Kompleksi sayesinde dudakların korunmasına ve nemlenmesine yardımcı oluyor. Altın ışıltılı bronz tonlu renk seçeneğiyle yaz günlerinde zarif bir parlaklık isteyenlerin tercihi Laguna Afterglow Lip Balm, dudakları şımartmaya devam ediyor.

Afterglow Sensual Shine Lipstick

Yazın ışıltısını dudaklara taşıyor. İçeriğindeki shea ve mango yağların nemlendirici formülüyle dudakta kadifemsi bir yapı yaratıyor. Formülündeki Monoï Hydrating Complex teknolojisi, antioksidan etkisiyle dudakları koruyor.

Koleksiyon, NARS’ın ikonik tonları Dolce Vita ve Orgasm’ın yanı sıra pembe, kırmızı ve altın ışıltılı şeftali tonlarını da barındıran zengin renk seçenekleriyle, göz alıcı parlaklık veren bir bakım deneyimi yaşatıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir