5 estetik tıp yaşlanma karşıtı fayda tek kremin içinde buluştu

2020 yılında dünya genelinde Filorga’nın 1 numaralı ürünü oldu

Filorga, yeni nesil günlük cilt bakımı olan TIME-FILLER 5 XP’yi geliştirerek; yenilikçi formül ile tüm kırışıklık türleri için daha uzman ve etkili bir bakım sunuyor.

TIME-FILLER’ı geliştirdikten 10 yıl sonra FİLORGA; kırışıklık karşıtı cilt bakım dünyasına devrim niteliği taşıyan günlük bakım kremi 5XP teknolojisini getirdi. Bu 5 estetik tıp alanı uzmanlığından ilham alan süper aktive edici formül; yoğun bir şekilde 5 kırışıklık türünü pürüzsüzleştirir ve düzeltir.

Krem: Tüm kırışıklık türlerini düzeltir: zengin içerikleri ve cildi saran özelliğe sahip dokusu sayesinde normal ve kuru ciltler üzerinde tam bir rahatlık sağlar.

Krem-jel: Tüm kırışıklık türlerini düzeltir: hafif ve fresh doku karmadan yağlıya dönük ciltlerde uzun süreli matlaştırma ve hızlı emilim sağlayan Çinko ile zenginleştirilmiştir.

1-İfade kırışıklıkları: Botoks benzeri tripeptit

İçerisinde yer alan yeni formül kasların kasılmasına sebebiyet veren bir nöro iletici olan asetilkolin salınımını engeller. Yüz ifadesini dondurmaksızın yüz hatlarını rahatlatır.

2-Derin kırışıklıklar: Dolgunlaştırıcı etkiye sahip ikili

İçeriğinde barındırdığı iki kolajen artırıcı matrikin ve kapsüle edilmiş hyaluronik asit kompleksi sayesinde cildi destekleyen deri tabakasının yoğunluğunu artırır ve cildi derinden dolgunlaştırır.

3-Yüzey kırışıklıkları: Peeling etkili deniz rezenesi

Deniz rezenesinin yenileyici özelliklerinden yararlanarak cildi güneşe karşı hassaslaştırmadan veya herhangi bir zarar vermeden; yüzey kırışıkları üzerinde pürüzsüzleştirici bir etki sağlar.

4-Kuruluk kırışıklıkları: Mezoterapi etkili bitki

FILORGA’nın ikon haline gelen kompleksi NCEF; güçlü bir bitkisel öz olan Imperata Cylindrica (Kırmızı uçlu saz) kökü ile kombine edildi. Bu bitki, sudan yararlanır. Epidermis içinde bulunan öz suyu yeniden oluşturur; bu sayede yoğun bir şekilde cildi nemlendirir ve dolgunlaştırır.

5-Boyun kırışıklıkları: Sıkılaştırıcı mezo ip tedavi etkili bileşen

Yenileyici bir bitkisel öz (Avustralya’ya özgü bir çiçek olan Kanguru pençesinden elde edilmektedir); yaşlanma ile ciltteki üretimi azalan, hücre dışı matriks faaliyetinin engellenmesine yol açan dermal bir mimar olan Tenascin-X proteininin sentezini artırmaktadır. Sıkılaştırıcı ip tedavisinden ilham alan markanın bu seçkin aktif içeriği kolajen ve elastin liflerini tekrar düzenler. Bu sayede yüz ve boyun bölgesinde sıkılık sağlar.

TIME-FILLER 5XP CREAM Fiyatı: 1.099 TL

TIME-FILLER 5XP CREAM-GEL Fiyatı: 1.099 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir