İkonik pembe ruj ailesine 17 yeni ton daha katılıyor

M·A·C Re-Think Pink senin için doğru tonu tasarladı

M·A·C, Re-Think Pink Koleksiyonu ile modaya ve trend’lere uygun bir bakış açısıyla; mevcut pembe ruj koleksiyonunu genişleterek klasik tonları yeniden tasarladı.

Ulusal Senior Artist Keri Blair; “Bu inanılmaz çeşitlilikte pembe tonlu ruj koleksiyonu; her ruh halinizi ifade etmek için çeşitli dokular ve renkler içeriyor” diyor. “İster romantik dokunuşlar ister iddialı dudaklarla öpücükleriniz etrafa renk saçsın” diye ekliyor.

Re-Think Pink Koleksiyonu; içerisinde bulunan farklı dokulardaki rujlar ile M.A.C’in pembe tonlarındaki otoritesini güçlendiriyor. Her biri, benzersiz tonlar, bitişler ve faydalar sunuyor.

Blair, “M·A·C herkesin dudaklarına uyan çeşitli ve çok yönlü tonlar sunuyor” diye belirtiyor. “Powder Kiss Lipstick/ Stay Curious ve Lustreglass Sheer-Shine Lipstick/ See Sheer, her zaman ruj gardırobunuzun temel taşı olacak. Ve yakında, favori ürünlerimize lüks, ultra kremsi, güçlendirilmiş formülüyle ultra zengin bir pembe olan Just Curious ve kremsi, zengin, mat formülüyle Forever Curious eklenecek” diye devam ediyor. “İçinde en az 35 adet son derece arzu edilen renk var. Her kişiliği yansıtan ve ortaya koyan bir koleksiyon hayal edin.”
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir