Akne engelleyici bakım cihazı FOREO ESPADA şimdi Türkiye’de!

FOREO ESPADA Artık Türkiye’de

Hangi mevsimde ya da hangi yaşta olursak olalım cildimizde akne problemleriyle karşılaşmak istemiyoruz. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, akne engelleyici bakım cihazı ESPADA’yı öneriyor.

Cilt gözenekleri tıkandığında, gözenek içinde bulunan bakteriler iltihap ve akne oluşumuna sebebiyet veriyor. Bu durumun kaynağı kirlilik, ilaç kullanımı, tahriş olabildiği gibi hormon seviyesindeki değişimler de akne oluşumuna sebebiyet verebiliyor. Buradaki kritik konu akne oluşumundan sonra başlıyor. Yanlış ürün kullanımı ya da aknelerin patlatılması daha ciddi cilt problemleriyle karşılaşılmasına neden olabiliyor.

  • Araştırmalara göre; 28 günlük tüketici testi sonucunda kullanıcıların yüzde 100’ü ESPADA™ sayesinde daha temiz bir cilde kavuştuğunu söyledi.
  • Her 5 kişiden 4’ü sivilcelerinde önemli bir azalma gördüğünü bildirdi.
  • Kullanıcıların yüzde 75’i ilk kullanımdan itibaren gözle görünür sonuçlarla karşılaştığını bildirirdi.
  • Yüzde 85’i lekelerde azalma ve daha az parlak, daha arınmış görünen bir cilde kavuştuğunu söylüyor.

Akne bakımında etkili ESPADA™’nın kullanımı da bir o kadar kolay ve pratik. Kullanmadan önce cildin temiz ve kuru olduğundan emin olmak gerekiyor. En iyi sonuçlar için LUNA™ serisiyle etkili bir yüz temizliği yapılabilir. Daha sonra düğmeye basarak akne bölgesini hassas hedefleme ışığının merkezine alacak şekilde terapiye başlayabilirsiniz.

Sonrasında cilt ile temas eden cihazın LED ışığı ve T-Sonic™ titreşimleri etkinleşiyor ve 30 saniye boyunca akne bölgesinin üzerinde terapi uyguluyor. 30 saniye süren bakımı işlemini 4 defaya kadar uygulamak mümkün, daha sonra da bir başka akneye, sivilceye ya da lekeye geçebilirsiniz.

30 saniyede ciltteki bakterileri azaltan bakım

Cihaz bakım yaparken lazer odaklı LED ışığından ve patentli T-Sonic™ titreşimlerinden yararlanarak; cildin derinliklerine etki ediyor ve yüzeydeki sivilce, akne, leke ve iltihapları azaltarak sebumun düzenlenmesini sağlıyor. Etkisi klinik olarak da kanıtlanan ESPADA™, FDA onaylı bir tıbbi cihazdır. Mavi LED ışık ve T-Sonic™ titreşimlerinin güçlü kombinasyonu, akneye neden olan bakterilerin etkili bir şekilde ortadan kaldırılmasını sağlayıp mikrosirkülasyonu uyararak cilt yenilenmesini hızlandırıyor.

Mavi LED ışık teknolojisi ile akneye neden olan bakterileri ortadan kaldırarak; kan dolaşımını ve cilt yenilenmesini destekliyor. Akıllı cilt sensörüne de sahip cihaz; optimum güvenlik için gözlerinizi korurken yalnızca bölgeye doğrudan temas ettiği zaman cihazı aktive ediyor. 30 saniyelik terapinin bitişini gösteren dahili zamanlayıcı ise bakım zamanlamasının kontrolünü kolaylaştırıyor.

Fiyatı: 2299 TL
One thought on “Akne engelleyici bakım cihazı FOREO ESPADA şimdi Türkiye’de!

  1. Merve

    Param boşa gider diye çok tedirgin bir şekilde satın aldım ve yaklaşık 2 hafta kullanıyorum. Tedirginliğim boşunaymış, ESPADA beklentilerimi aştı çok şükür 👏

    Reply

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir