Collagen by Watsons’ın Pores-Be-Gone Serisi ile gözeneklere elveda!

Vegan Collagen Collume®️ içermektedir

Collagen by Watsons Pres-Be-Gone serisi; geleneksel Marine Collagen’den 20 kat daha güçlü, pilot bir klinik çalışmada cildin sıkılığını ve elastikiyetini artırmaya yardımcı olduğu gösterilen, ödüllü ve biyo tasarımlı Vegan Collagen Collume®️ içermektedir. Gözenekleri arındırmaya yardımcı PoreFit Plus ile formüle edilen seri; gözenekleri nazikçe temizleyerek daha temiz, daha taze ve pürüzsüz bir cilt için sebum seviyesini yeniden dengelemeye yardımcı olmaktadır.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Kil Maskesi/ 179.90 TL

Tek bir kavanozda iki maske deneyimi sunan Kil Maskesi, gözenekleri temizlemeye ve küçültmeye yardımcı olur. Aynı zamanda cildinizi nemlendirmeye ve canlandırmaya destek verir. Kavanozun içerisindeki yeşil maske T bölgesindeki fazla sebumu emer. Ölü deriyi ve kiri yüzeye çıkararak gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Pembe maske U bölgesini nemlendirmeye ve canlandırmaya destek olur. Paraben ve mineral içermez, yüzde 100 vegandır. Yeşil maskeyi cildinizi temizledikten sonra T bölgenize; pembe maskeyi U bölgenize eşit bir tabaka halinde uygulayın. 15-20 dakika bekletin, ardından ılık su ile durulayın.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Yüz Scrub 125ml/ 129.90 TL

Nazik peeling etkisiyle gözenekleri temizlemeye, cildinize temiz ve tazelenmiş bir his bırakmaya yardımcı olur. Paraben ve mineral içermeyen ve  yüzde 100 vegan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Yüz Scrub’dan yeterli miktarda avucunuza alın ve bol su ile köpürtün. Köpüğü yüzünüze hafifçe masaj yaparak uygulayın ve ardından suyla durulayın.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem 50ml/ 159.90 TL

Soğutucu etkisi ile uygulandığı anda cildi tazelemeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. Paraben ve mineral içermeyen ve  yüzde 100 vegan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Sorbet Krem serinletici özelliği ile gözenekleri derinlemesine arındırmaya ve geniş gözenek görünümünü en aza indirmeye destek olur.

Collagen By Watsons Pores-Be-Gone Sıkılaştırıcı Serum 30ml/ 179.90 TL

Gözenekleri küçültmeye ve en aza indirmeye yardımcı olur. Paraben ve mineral içermeyen ve yüzde 100 vegan Collagen by Watsons Pores-Be-Gone Soğutucu Etkili Sıkılaştırıcı Serumu; sabah ve akşam temizleme ve tonikleme sonrası kullanın. Cildinize yeterli miktarda uygulayın ve tamamen emilene kadar nazikçe masaj yapın.

Collagen by Watsons sadece Watsons Mağazalarında , Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Belirtilen fiyatlar Şubat güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir