Watsons Serum Festivali ile profesyonel cilt bakımını evinize taşıyın!

Watsons’ta Serum Festivali başladı

Watsons, sevilen markalarının yaşlanma karşıtı; nemlendirici; gözenek görünümünü sıkılaştırıcı aydınlatıcı ve beyazlatıcı serumlarıyla festival yaşatıyor!

Target Pro By Watsons Hydration Serum 30ml / 219.90 TL

UV ışınlarının ve oksidatif stresin neden olduğu yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahip serum; cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve diğer olumsuz etkenler ile savaşıyor. Böylece cilt elastikiyetini korumaya yardım ediyor. İçeriğindeki 50 kat arttırılmış Diamond Sirt sayesinde, cilt hücresi hasarını önlemeyi ve hücre dejenerasyonunu geciktirmeyi destekliyor.

Stresi önlemeye ve hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olan Retinole ek olarak; dolgunluk ve pürüzsüzlük sağlayan ReGENESEATM LS ile formülize edildi. Belirgin yaşlanma çizgilerinin görünümünü azaltmaya ve cildin elaksiyetini artırmaya yardımcı oluyor. Parfüm, paraben, mineral yağ, alkol ve renklendirici içermiyor.

Target Pro By Watsons Pore Care  Serum 30ml / 219.90 TL

UV ışınlarının ve oksidatif stresin neden olduğu yaşlanmayı geciktirici özelliğe sahip Target Pro By Watsons Pore Care Serum, cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve diğer olumsuz etkenler ile savaşarak cilt elastikiyetini korumaya yardımcıdır. İçeriğinde bulunan 50 kat arttırılmış Diamond Sirt ve cilt dokusunu arındırmaya yardımcı Salisilik Asit ve MINIPORLYTM sayesinde ciltte sebum kontrolünü sağlamaya ve gözenek büyüklüğünü kontrol altına almaya destek olur. Target Pro By Watsons Pore Care  Serum;

Ciltte çevresel faktörler, kir ve yağ sonucu meydana gelen gözenek görünümünü yağ seviyesini dengede tutarak azaltmaya yardımcı olur. Gözenek görünümünü azaltma özelliği ile gözeneklerde biriken yağ ve kirin neden olduğu cilt problemlerini kontrol altına almanızı sağlar. Cildinize yenilenmiş ve eşitlenmiş renk görünümünü kazandırır. Serum, paraben ve mineral yağ içermez.

Watsons Nemlendirici Serum Kağıt Maske / 14.95 TL

İçerdiği Ceramide ile cildi nemlendirerek cilt bariyerini güçlendirmeye ve cildin doğal ışıltısını korumaya yardımcı olur. Maske, yüzde 100 Selüloz kağıttan üretilmiştir.

Watsons Aydınlatıcı Serum Maske / 14.95 TL

İçerdiği C vitamini ile cilt tonunu eşitlemeye ve donuk görünümlü cildi aydınlatmaya yardımcı olmaktadır. Yüzde 100 Selüloz kağıttan üretilmiştir.

Revolution %10 Niacinamide & + %1 Çinko Serum 30 ml / 179.90 TL

Aktif lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan Çinko ve Niacinamide ile formüle edilmiştir. Bu iki bileşenin kombinasyonu; cilt lekelerinin üstesinden gelmeyi ve büyük gözeneklerin görünümünün en aza indirilmesini destekler. Cildin doğal yağ üretimini destekleyen serum; günlük kullanıma uygundur.

Hafif ve yağsız formülü sayesinde fondöten veya kapatıcı altına ince bir tabaka halinde uygulanmaktadır. Vegan olan üründen en iyi sonucu almak için sabah ve akşam temiz ve kuru cilde birkaç damla uygulayın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın.

Uyarılar: Kızarıklık veya tahriş durumunda kullanmayı bırakın. Göz ile temasından kaçının. Topikal olarak uygulanan C vitamini ile kullanmayın. C vitamini ürünleri, cilde dönüşümlü olarak uygulanmalıdır.

Revolution Leke Giderici Serum 30 ml / 179.90 TL

Serum, cilt tonu görünümünü düzenlemeye yardımcı olur. İçeriğindeki C vitamini sayesinde cilde parlak bir görünüm kazandırmaya destek olur. Vegan olan Revolution Leke Giderici Serum lekeleri ve gözenekleri hedefleyen Niacinamide ve cildi yenilemeye ve C Vitamini verimliliğini artırmaya yardımcı olmak için Ferulik Asit ile formüle edilmiştir.  İdeal olarak akşamları haftada 2-3 kez uygulayın.

 Watsons Serum Festivali sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!

Belirtilen fiyatlar Şubat  güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir