Anew Power Serum ile protinol devrimine katılmanın tam zamanı!

7 günde yüzde 100 gözle görünür sonuçlar

Cilt bakımı rutinleriyle güzel ve parlak bir cilde sahip olmak mümkün. Devrim yaratan ödüllü Protinol teknolojisinin en yeni üyesi Anew Power Serum; 1 haftada çok daha genç ve sağlıkla ışıldayan bir cilt sunuyor.

Yaşlanma karşıtı ürünlerde Saf Retinol’ü ve alfa hidroksi asit teknolojisini kullanan ilk güzellik şirketi olan marka; şimdi de Protinol Teknolojisi ile kolajen desteğini geniş tüketici kitlesiyle buluşturuyor.

Avon’a özel, ödüllü Anew Protinol teknolojisi, herkeste doğuştan bulunan ama sonrasında azalan bebek kolajeninin üretimini destekliyor. Yeni Anew Power Serum, içeriğindeki Protinol ikili kolajen desteğiyle cildi güçlendirirken, Niacinamide ile ciltteki kolajeni korur ve cilt yüzeyini yeniler. Deneyen herkeste sadece 1 haftada yüzde 100 gözle görülen sonuçlar elde etmek artık mümkün.

Çok daha genç görünen ve sağlıklı ışıldayan bir cilde sahip olmak Anew Power Serum ile sadece 7 günde artık mümkün. % 100 gözle görünen sonuçlar sağlayan özel serum, sağladığı kolajen desteğiyle cildi güçlendirir, ciltteki kolajen kaybını önler ve cildin daha tazelenmiş görünmesine destek verir.

1 haftada çok daha genç görünen bir cildin 7 işareti

  1. Hafifleyen İNCE ÇİZGİ görünümü
  2. DAHA SIKI görünen bir cilt
  3. SAĞLIKLA IŞILDAYAN cilt görünümü
  4. DAHA PÜRÜZSÜZ görünen cilt
  5. Azalan GÖZENEK görünümü
  6. DAHA GÜÇLÜ hisseden cilt
  7. DAHA ESNEK bir cilt

Anew Power Serum; bir hafta içerisinde ciltteki ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Serum ile sıkılaşan cilt aynı zamanda sağlıkla ışıldar. Cildi tazeleyen ve güçlendiren protinollü serum gözenek görünümünde de azalmaya; cildi pürüzsüzleştirmeye, daha güçlü ve esnek hissedilen bir cilde sahip olmayı sağlar.

Anew Protinol Power Serum fiyatı: 99.99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir