Kiehl’s’tan kırışıklık karşıtı bakımda yepyeni bir formül

Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum

Çevresel faktörler, stres, hormonal değişiklikler gibi faktörler cildin yoğunluğunu ve sıkılığını etkileyerek; ciltte kolajen oluşumunun yavaşlamasına ve gözle görülür yaşlanma belirtilerine neden olabiliyor.

Markanın günlük kullanım için formüle edilen retinol içeren serumu; kırışıklık görünümünü azaltırken cilde daha sıkı bir his veriyor. Kızarıklık, kuruluk ve soyulma gibi etkileri en aza indirmeye yardımcı olmak için cilt bariyerini güçlendiriyor. Kiehl’s Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum; hassas ciltlere uygun içeriği ile anında etki sağlıyor.

Saf retinol içeren kırışıklık karşıtı serum

Retinol; cilt yüzeyini yenilemeye yardımcı bir bakım bileşeni… Ancak kuruluk, kızarıklık ve soyulmaya yol açabilmektedir. Seramidler ve peptit içeren bu yeni serum; cilt bariyerini güçlendiriyor, kullanım sonrası cilt daha pürüzsüz, sıkılaşmış ve genç görünümlü bir hal alıyor.

Retinol içeren ve cilt görünümünü yenileyici günlük serum; gözle görülür yaşlanma karşıtı faydalar sağlıyor. Kızarıklık, kuruluk ve soyulma gibi etkileri en aza indirmeye yardımcı oluyor. On iki haftalık kullanım sonunda deneyenlerin;

  • Yüzde 85’i kırışıklık görünümünün azaldığını
  • Cildinin daha sıkı hissettiğini (Yüzde 90)
  • Cilt dokusunun görünümünde gelişme olduğunu (Yüzde 94)
  • Cildini rahat hissettiğini belirtti (Yüzde 90)

Kiehl’s’ın nazik formülü; tüm cilt tiplerinde etkilidir. Cilt yaşlanması belirtilerinin görülebileceği boyun, dekolte gibi bölgelerde de kullanılabiliyor. Temiz cildinize 1 pompa serum sonrasında bir nemlendirici ve geniş spektrumlu bir SPF içerikli koruyucu kullanın.

Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate; Clearly Corrective Dark Spot Solution; Super Multi-Corrective Cream; Hydro-Plumping and Vital Skin Strengthening Serum gibi ürünlerden önce veya sonra kullanılabilmektedir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir