Anneler Günü’nde sevginizi Jumbo ile taçlandırın!

Mini Cooper Country Man kazanma şansı

Zamansız tasarımlarıyla şık sofraların mimarı Jumbo, Anneler Günü için fonksiyonel hediye alternatifleriyle öne çıkıyor. Üstelik yüzde 30 indirim fırsatıyla! Avantajlı alışverişe ek olarak Anneler Günü’ne özel bir çekiliş var.

1 Nisan-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında Jumbo mağazalarından, Jumbo.com.tr’den ve Jumbo App uygulaması üzerinden birlikte veya ayrı, tek seferde 5.000 TL ve katları tutarında alışveriş yapan herkes çekişile katılıyor. ‘Çek Kazan’ uygulamasını indirip ‘Jumbo Ev Gereçleri’ kampanyasına iletişim bilgilerinizi girin, faturanızı yükleyin.

Jumbo Anneler Günü çekilişinde bir kişi Mini Cooper Countryman kazanma şansı elde edecek. 5 adet Apple MacBook Pro, 5 adet iPhone 15 Pro Max ve 5 adet Apple Watch Ultra 2 de hediyeler arasında. Ayrıca 10 adet 50.000 TL değerinde, 20 adet 25.000 TL değerinde ve 30 adet 10.000 TL değerindeki Jumbo hediye çeki sizleri bekliyor.

Ailece sevgi dolu sofralarda buluşun

Ailenizle buluştuğunuz sevgi dolu sofralar için yemek-kahvaltı, bardak-fincan ve çatal, kaşık, bıçak takımları var. 12 kişilik Jumbo Fold Gold Yemek Takımı, kare formunun yanı sıra gold çizgi detaylarıyla öne çıkıyor. Jumbo Pasta tabağı setlerinden çiçek detaylı Botanico ya da renkli Amorphe ve Foir setleri, sofraların havasını anında değiştirecek.

Annenizin mutfağına sağlık ve şıklık katın

Jumbo Proshine Çelik Tencere ve Assos Çelik Sahan Setleri, yüksek paslanmaz çelik kalitesine sahip. Proshine 8 Parça Tencere Seti, derin tencere, basık tencere, tava ve sütlük ihtiyaçlarını karşılıyor. Assos Çelik Sahan Setleri, annenizin favori hazırlık ve pişirme grubu olmaya aday.

Kolay bakım ve temizlik avantajı, seti daha da cazip kılıyor. Peki, şıklık ve fonksiyonelliği aynı anda sunan mutfak sırlarıyla annenizin işlerini kolaylaştırmaya ne dersiniz? O zaman Jumbo Globe 9 Parçalı Rendeli Karıştırma ve Saklama Kabı Setleri iyi bir alternatif.

Kalabalık aile soflarında çay keyfi hiç bitmesin!

Jumbo, özel çelik çaydanlık setleriyle kalabalık kahvaltı sofralarına keyif katmaya devam ediyor. Anneniz Jumbo Metalix Midi Full Metal Çaydanlık‘ın pratik özelliklerinden faydalansın! Çayın tadını koruyor. Isıyı eşit olarak dağıtarak da en iyi şekilde demlenmesini sağlıyor.

Jumbo, dekoratif kaseleri, tabakları, iki katlı servislikleri ve şamdanlarıyla yemek masasının havasını anında değiştiriyor. Jumbo Tulipa bardak setleri ise bitiş noktalarında çevrelenen gold detaylarıyla iddialı seçenekler arasında. Serinin ayaklı kadeh, su ve meşrubat takımları ilgi gören seçenekleri arasında.

Jumbo X Homend Joy Türk Kahvesi Makinesi, hazır olduğunda annenize sesleniyor!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir