Ayakkabı Dünyası Sezona Özge Özacar’lı Lansman ile Adım Attı

Provoq, Eclipse, Eclipse Sport ve Kiddo tasarımları ilgi gördü

Ayakkabı Dünyası 2024 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nu, Boop Kuruçeşme’de keyifli bir lansman ile tanıttı. Koleksiyon, Provoq marka yüzü Özge Özacar’ın tercihlerini yansıtıyor. İlkbaharın canlı renklerini ve yazın enerjisini zarafet ile birleştiriyor.

“Ayakkabıda en önemli kriterim, iyi ve özgün hissettirmesi”

Özge Özacar, “Ayakkabı Dünyası ailesinin içinde olmaktan dolayı çok mutluyum. Beraber üretiyoruz ve bu çok keyifli. Zamansız parçalarla iş birliğimiz devam ediyor. Provoq’u günlük hayatımda sık tercih ediyorum. Özgünlük ihtiyacıma yüzde 100 cevap veren bir markayla çalışmakbüyük mutluluk kaynağı. Koleksiyondaki modellerin her biri olmazsa olmaz, kadın zarafetini tamamlayan tasarımlar. Ben rahatına düşkün biriyim. Spor modelleri seviyorum. Kendimi iyi ve özgün hissettirecek modeller en önemli kriterler” dedi.

İlkbahar/Yaz Kadın Koleksiyonu, moda tutkunlarına her tarza ve her duruma uyum sağlayacak zenginlikte seçenekler sunuyor. Koleksiyonda sandaletler, topuklu ayakkabılar, sneaker’lar ve daha birçok seçenek var.

Spor tutkunlarını harekete geçiriyor

Eclipse Sport İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, tasarımlarıyla lansmana damga vurdu. Yalın çizgileri ve modern stil kodlarıyla kadın ve erkeklerin rafine zevkine hitap ediyor.

Minik ayakları şenlendiriyor

Kiddo İlkbahar/Yaz Koleksiyonu, renkli ve desenli modelleriyle modayı çocuklarla buluşturuyor. Koleksiyondaki klasik modeller ve yazlık sandaletler, çocukların her anını renklendiriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir