Arnette yeni koleksı̇yonu ile dünyayı havalı bir yere dönüştürüyor

Arnette N1 Gözlük Koleksiyonu

Arnette, orijinal Born in 92 tasarımının proaktif ruhunu yansıtan zengin renk kombinasyonları ve keskin köşeleriyle, etkileyici sokak tarzına yeni bir soluk getiriyor. Yeni koleksiyonda sürdürülebilir kaynaklı biyo asetat çerçeveye sahip yeni biyo bazlı lensler kullanılıyor. Marka çevreye karşı duyarlı olmasının yanı sıra, havalı yapısından da hiçbir şey kaybetmiyor.

Biyo asetatlar en az %54 en fazla %67 oranında yenilenebilir kaynaklardan (pamuk, odun hamuru, tahıllar, pancar ve şeker kamışı) elde edilen ham maddelerden oluşuyor. Biyo lensler ise %41 oranında yenilenebilir kaynaklardan elde edilen ham maddelerden yapıllan enjeksiyon kullanılarak tasarlanıyor.

Marka, Grilamid BTR 600 LS gözlüklerini çevre dostu bir yaklaşımda gözler önüne seriyor.

0AN4317 LITTY

Epik siyah ve sarı renk kombinasyonu ile bu sezonun en havalısı… Unisex model, çevre dostu stiliyle sokak tarzına renk katıyor. Biyo asetattan üretilen modelin geniş şekli ve çift renkli sapları dikkat çekiyor. Yeni biyo-bazlı çift renkli lensleri ve renkli logolarla ahenk yakalıyor. Ortaya mavi-turuncu, siyah-sarı ve koyu gri-mor kombinasyonlarını çıkarıyor.

0AN4318 THEKIDD

Popüler kültüre aykırı bir yaklaşımla yeni köşeler ve renkli kombinasyonlar ortaya koyuyor. Sokak stilinde bir adım daha öne geçiyor. Çevre dostu biyo-asetat ve biyo bazlı renk tonları ise adeta dünyaya ayak uyduruyor. Ateş kırmızısı- siyah, havalı gri-mor, mavi-turuncu ve kahverengi-mavi renklerdeki çerçevelerini siyahla birleştirerek güvenli alanından çıkmıyor.

0AN4322 MWAMBA

Hafif ve sportif yapısı, yumuşak kıvrımlı ve modaya uygun renk tonları öne çıkıyor. Dört mevsim kullanabilirsiniz! Kontrast renkli ve dokulu sapları var. Çevre dostu biyoplastikten yapılan dinamik kare çerçevesi hafifliği ile dikkat çekiyor. Havalı kristal-mavi, gri-turuncu ve yeşil-siyah kombinasyonlarının yanı sıra, yeni çift renkli ve kutup mavisi aynalı alternatifleri iddiasını ortaya koyuyor.

0AN4323 SOKATRA

Harika mat ve parlak renk kombinasyonları, şeffaf tonlarla sportif şekilleri yeniden buluşturuyor. Hafif biyoplastik yapısıyla her mevsime uygun. Ayrıca yeni kavrama yapılı sapı, iç̧ kısımlarının kaymasını engelleyerek ayrı bir konfor sunmakta. Aynalı lensleriyle beraber en sevilen kristal-kırmızı, siyah-altın rengi, mat siyah ve son moda siyah-yeşil renk seçenekleri de var.

0AN4324 LIL’ SNAP

Her zamankinden daha cesur, daha hızlı ve güçlü bir şekilde dönüyor. Sportif renkleri ve yüzü tam saran aynalı lensleriyle yenilenen ikonik model yüze adeta bir süper kahraman görünümü kazandırıyor. Biyoplastik çerçevesi ile de geleceği düşünen bir duruş sergiliyor. Ultra geniş diyagonal kesimi ile öne çıkıyor. Çift renkli sapları, çerçeve renkleri ve lens seçimi ile enerji patlaması yaratmaya hazırlanıyor! Epik mat beyaz, kırmızı, sarı ve gri çerçeveler ve koyu kırmızı aynalı, soğuk kutup grisi ve aynalı su renkli seçenekler ise modele son dokunuşu yapıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir