Artois Cadde ile benzersiz bir gastronomi yolculuğuna hazır olun

Caddebostan’a yepyeni lezzetler geliyor!

Kadıköy’ün en gözde semtlerinden Caddebostan’a yepyeni bir mekan geliyor. Artois Cadde; zengin menüsü, eşsiz tatları ve enerji dolu atmosferiyle dikkat çekiyor. Hazer Amani Şef’in keyifli sunumları ve farklı lezzetleri ile misafirlerini benzersiz bir gastronomi yolculuğuna davet ediyor.

Artois Cadde, modern, zarif ve şık bir ambiyansın etkileyici şehir dokusuyla bir araya geldiği çok özel bir restaurant. İsmini Fransa’da tarihi bir bölgeden alan Artois’in yaratıcısı, kadın girişimci Şeyma Yıldız. Mekan, tanıdık sağlıklı lezzetleri sıra dışı yorumlarla sunuyor. Dünya mutfağından seçilen özel tatları ve şık dekorasyonu ile çalışma ve toplantılar için de sakin ve nezih bir ortam sağlamakta.

İsmini Van Gogh’a ilham veren tarihi bölgeden alıyor

Şeyma Yıldız, Artois’in öyküsünü şöyle anlatıyor: “İsmini Fransa’da tarihi bir bölgeden alıyor. Kendine özgü kültürel özellikler taşıyor. Artois bölgesi aynı zamanda yöresel edebiyatın ve sanatın canlandığı ilham verici bir bölge. Dünyaca ünlü ressam Vincent Van Gogh’un bir dönem eserlerine de ilham vermiş. Bu ilhamla yola çıktık ve İmisafirlerimizin kendilerini ayrıcalıklı hissedecekleri Artois Cadde’yi hayata geçirdik. İster arkadaşlarınızla keyifli ve uzun vakit geçirmek için, isterseniz de yoğun iş temponuzu en konforlu şekilde yaşamak için tercih edebilirsiniz. ’’

Farklı ve lezzetli imza kokteyller

Renklerin aromatik dansı, Artois‘in benzersiz atmosferiyle buluşuyor.  Artois‘in hem damakları hem de gözleri doyuran imza kokteylleri, farklı damak tadlarına hitap ediyor.

Sağlıklı bir mola

Artois Cadde misafirleri, tanıdık sağlıklı lezzetleri sıradışı yorumlarla deneyimleyebiliyor. Zengin menülerin her bir ögesi, taze malzemelerle hazırlanıyor. Farklı reçetelerin modern tarzlarda harmanlanması ve göz alıcı sunumlar ile servis ediliyor. Hem kapalı hem açık alanlara sahip olmanın avantajıyla dört mevsim boyunca misafirlerini ağırlıyor. Bu benzersiz lezzet yolculuğuna sevdiklerinizle katılmak için rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir