Arzu Kaprol X Jimmy Key’den duyulara hitap eden bir koleksiyon

Kucaklaşma ve birlikte nefes almayı merkezine alan tasarımlar

Arzu Kaprol X Jimmy Key imzalı ‘Dokun’ koleksiyonu; bir davetle tanıtıldı. İnsan İnovasyon Tasarımcısı Arzu Kaprol ve Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Ünlütürk; Ayşe Ünlütürk’ün moderatörlüğünde keyifli bir sohbet yaptı. Lansmanda, davetliler tasarımları yakından görerek, deneyimledi.

Dokunma ve sarılma hissi

Arzu Kaprol, “Global salgının bizlerde bıraktığı yalnızlık hissi; aslında hoşumuza giden ve zaman zaman olmaktan memnuniyet duyduğumuz halinden çok uzakta bir yerde. Var olmak için duyularımızın birbiriyle temasına ihtiyacımız var. Kucaklaşmak, birlikte nefes almak gibi. Bu dokunma sarılma hissi, koleksiyonda DOKUN olarak kendini buldu. Geleceğin modası ve teknolojiyi harmanladığımız sade bir tasarım dünyası yarattık. Birin biz olması, biz olununca birbirimize iyi geliyor olmamız hissinden çıktı bu koleksiyon adı. Sembolünü de göz olarak belirledik” dedi.

Jimmy Key Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Ünlütürk ise “Koleksiyonun teknoloji ve modayı bir arada kullanmayı motto edinen bir tasarımcının elinden çıkması markamız için çok değerli. Koleksiyon; genç, spor ve modern bir yaklaşım diliyle yaratılan tasarım odaklı parçalardan oluşuyor. Ege’nin sıcak ve kucaklayan ruhunun esintilerini taşıyan Lounge wear tarzında. TENCEL™’in çevreye duyarlı kumaşlarıyla hayat buldu” şeklinde konuştu.

Sevdiklerine dokun, birbirini iyileştir

Dokun koleksiyonu, Ege’nin kavrayan ruhunu kumaşlara taşıyor. Tasarımlar, Arzu Kaprol’un sürdürülebilir, teknolojik ve doğal konfor sağlayan kumaşlarla tasarım tecrübesinin detaylarını yansıtıyor. Sade, yalın ve modern parçalarıyla, soyuttan somuta geçişi sembolize ediyor. Koleksiyon, Jimmy Key koleksiyonlarına dinamizm katan parçalardan oluşuyor. Koleksiyonun sembolü olan göz, malzemelerin değerinin görünür olmasının altını çiziyor.

Nötr renklerde vücudu toplayan kumaşlar; modern teknoloji hologram baskılar ve TENCEL™ ‘in özel kumaşlarıyla bir araya geliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir