Ashley Joy Kuru Şampuanları ile hacimli ve canlı saçlar

Fresh-Up ve Volumizing çeşitleri var

Saç dipleri gün boyu ağırlaşır; hele ki stres, şehir hayatı ve mevsim geçişleri söz konusuysa, bu ağırlık hissi iyice artar. Buna ek olarak saçlar bir önceki gün yıkanmasına rağmen hızlıca canlılığını yitirip, yağlanabilir. İşte bu gibi durumlarda ve özellikle de seyahatlerde kuru şampuanlar hayat kurtarır.

Özel içeriklerle formüle edilen Ashley Joy Kuru Şampuanları; saçtaki yağı emerek, tertemiz, taptaze, hacimli ve canlı görünümleri arayanların kurtarıcısı olarak öne çıkıyor.

Seyahat boyları da düşünülerek tamamen bitkisel ve saç gelişimini destekleyen özel formüllerle geliştirildi. Ashley Joy Kuru Şampuanları; her saç tipine ve herkesin her ihtiyacına uygun Fresh-Up ve Volumizing çeşitlerini kapsıyor. Fönün hemen ardından kullanıldığında da fönün ömrünü uzatıyor.

Anında duştan çıkmış gibi hissedin

Paraben içermeyen ve tamamen bitkisel içerikli Fresh-Up Kuru Şampuan; gün boyu ağırlaşan, kirli hava, stres, mevsim geçişi gibi sebeplerden dolayı hızla yağlanan ve duştan sonraki ilk etkisini kaybeden saçların kurtarıcısı! Sadece saç diplerine sık, masaj yaparak ve bu anın keyfini çıkararak dağıt, ardından da istediğin gibi şekillendir; kullanımı oldukça konforlu ve bir o kadar da keyifli… 200 ml. olanını evinde, 75 ml. seyahat boyu olanını da hem çantanda, hem de tatillerinde yanından ayırmak istemeyeceksin.

Ekstra hacim ve dolgunluk 

Paraben içermeyen ve tamamen bitkisel içerikli Ashley Joy Volumizing Kuru Şampuan; ihtiyaç duyduğun tazeliği ve ferahlığı sağlıyor. Bir yandan da kusursuz bir hacim ve dolgunluk etkisi veriyor. 200 ml. olanını evinde, 75 ml. seyahat boyu olanını da hem çantanda, hem de tatillerinde yanından ayırmak istemeyeceksin.

  • Ashley Joy Fresh-Up Kuru Şampuan (75 ve 200 ml): 24.95 TL/64.95 TL 
  • Ashley Joy Volumizing Kuru Şampuan (75 200 ml): 24.95 TL/64.95 TL

Detaylı bilgi için: www.ashleyjoy.com.tr
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir