Nars Light Reflecting Foundation ile cildinizin ışığını keşfedin

36 renk seçeneği var!

Makyaj ve cilt bakımının bu yenilikçi birleşimi; cilt kusurlarını anında ortadan kaldırmaya, cilt görünümünü pürüzsüzleştirmeye leke ve kızarıklığı gizlemeye yardımcı olur. Altı haftalık günlük kullanım sonrasında, makyaj temizliğinden sonra da cildin duruluğu gözle görülür.

Dış etkenlere ve mavi ışığa karşı koruma sağlar. Gelişmiş cilt bakım bileşenleriyle güçlü formülü sayesinde; nemi hapsederek cilt bariyerini anında güçlendirmektedir. Hassas ciltler dahil farklı cilt tipleri için uygundur. Doğal bitişiyle orta, tam kapatıcılık sağlar. Ciltte yokmuş hissi veren ve tüm gün boyunca kullanıma uygun yapısı sayesinde cilde nefes aldırır. 36 renk seçeneği ile satışa sunuluyor.

Cı̇lde yararları neler?

  • Işığın yoğunluğuna göre cilt tonunu ayarlayan ‘fotoğraf-dostu’ bir toz olan Fotokromik teknolojiye sahiptir. Cilt asla yorgun görünmez.
  • Light Reflecting Complex, cildin yüzeyindeki parlaklığı hedef alır ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olarak ışığı ayna gibi yansıtmaya yardımcı olur.
  • Yüzde 70 cilt bakım bileşenlerinden oluşan bir formüle sahiptir. Cildin zaman içinde net görünümünü artırdığını, +yüzde 93 daha eşit bir cilt tonu ortaya çıkardığı klinik olarak test edilmiştir.
  • Bu formül, yüzde 81’in üzerinde doğal olarak türetilmiş bileşenler içermektedir. Hassas ciltler dahil farklı cilt tiplerinde günlük kullanım için uygundur.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir