Lovely ve Revolution’ın heyecan veren yepyeni ürünleriyle tanışın

Makyajınıza arılar konsun!

Watsons’ın sevilen markalarının yepyeni ürünlerini deneyimlemeye hazır mısınız? Lovely’nin bal kokulu Honey Bee makyaj serisi ve Revolution’ın alışılagelmişin dışında bir ambalaj tasarımına sahip maskarasıyla muhteşem bir makyaj deneyimi yaşayın!

Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti/59.95 TL

Yoğun pigmentli, eşsiz ve orijinal 7 farklı renk seçeneği sunan Lovely Honey Bee Beekeeper Far Paleti ile muhteşem bir göz makyajı deneyimine hazır olun! Far paletinin sıcak tonlardaki mat ve ışıltılı far seçenekleri ve kolay uygulama sağlayan yumuşak yapılı formülü sayesinde etkileyici bakışlara sahip olun!

Lovely Honey Bee Let It Bee Allık/39.95 TL

Bal özlü içeriğiyle kadifemsi bir bitiş sağlar. Kolay uygulama sunan hafif yapısıyla; ciltte eşit dağılım sağlayarak kusursuz bir görünüm sunar. Pembe ve şeftali tonlarında 3 farklı renk seçeneği sunan allık serisi; tüm makyajlarınızın vazgeçilmezi olacak!

Lovely Honey Bee Bumblebee Likit Aydınlatıcı/59.95 TL

Bronz tonlarda doğal bir ışıltı sağlayan ürün; içeriğindeki bal özünden gelen bal kokusu ile bronz ışıltının keyfini çıkarın!

Lovely Honey Bee Beebread Sabitleyici Pudra /54.95 TL

Göz altındaki koyu halkaları ve yorgunluk belirtilerini kapatmaya yardımcı olur. Sarı alt tonlu ürünü kusursuz bir makyaj bitişi sağlamak için çantanızdan ayıramaycaksınız!

Revolution 5D Lash Pow Volume Maskara/179.90 TL

Özel tasarım fırçasıyla kirpikleri uzatan ve hacim kazandıran Revolution 5D Lash Pow Maskara ile  kipiklerinizde 5D etkisi!bir üst seviyeye taşıyın! Üzerine basılarak açılan aplikatörü sayesinde ürünün havayla temasını minimuma indiriyor. Maskaranızı uzun süre kurumadan kullanmanıza olanak sağlıyor. Revolution 5D Lash Pow Maskara’nın yenilikçi ve kalıpların dışına çıkan ambalaj tasarımı ve güçlü fırçasıyla kirpiklerinizi baştan yaratın!

  • Revolution ve Lovely Ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!
  • *Belirtilen fiyatlar Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir