Güzellik alarmı: Shiseido ile yok gibi makyaj trendi

Doğallığa vurgu!

Havaların giderek ısınmasıyla beraber; makyajlarımız hafifliyor ve kullandığımız malzemelerin özel teknolojiler sunması avantaj sağlıyor. Güzellik trendlerinde yine ‘yok gibi makyaj’ yükselişe geçerek, doğallığa vurgu yapıyor.

Shiseido’nun özel teknolojiler kullanılarak formül edilen makyaj ürünleriyle cildinize bakım sağlayarak; her daim taze ve canlı görünmek çok kolay!

Synchro Skin Self Refreshing Cushion Compact, 8 renk seçeneği (515 TL)

Cilde aktif bir şekilde uyum sağlayan, gün boyunca kendini yenileyebilen, hafif ve uzun süre kalıcı olan orta kapatıcılıkta, kat kat uygulanabilen bir fondöten. Tüm cilt tipleriyle uyumlu olan bu ürün; ActiveForceTM Technology formülü ile ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya karşı direnç gösteriyor. Gün boyu kalıcı, taze, doğal bitişli bir cilt sunuyor.

Shiseido Sports BB Cream SPF 50+ (550 TL)

Hem makyaj hem bakım özelliği taşıyan bu ten ürünü; cildinizi daha sağlıklı ve güzel hale getiren  formülü sayesinde günlük hayatınızın her alanında hatta spor yaparken de kullanılıyor. Formülü ve ıslandıkça cildi koruma etkisi artan WetForce Teknolojisi ile terlediğinizde bile; cildinizin güzel görünmesini sağlıyor. 3 farklı renk seçeneğiyle ortaya yakın kapatıcılığa sahip BB krem ile terleseniz ya da yüzünüz yağmurdan ıslansa bile cildiniz iyi görünüyor.

Shiseido Sports BB Compact SPF 50+ (570 TL)

Terlediğinizde bile cildinizin güzel görünmesini sağlayan bir teknoloji olan Quick Dry ile formüle edildi. Bu formülün iki katmanlı yapısı sayesinde ter damlaları kolayca bölünüyor ve yayılıyor. Böylece cildin daha çabuk kurumasını sağlıyor. Zahmetsiz ve pratik şekilde cildine hafif bir renk ve parlaklık vermek isteyenler için ideal olan BB kompakt, Cildinizi daha sağlıklı ve güzel hale getiren eşsiz formülü sayesinde günlük hayatınızın her alanında hatta spor yaparken de kurtarıcınız oluyor.

Shiseido Expert Sun Protector Cream SPF 50 / Spf 30 (580 TL)

Hem şehir hayatı hem de plajlarda kullanımı olan iki seçenek sunuyor. Cildi UV ışınlarına ve kuruluğa karşı koruyarak, hızlı bir şekilde cilde yayılıyor. Güneş ışınlarının sebep olduğu ince çizgiler, kırışıklıklar ve cilt tonu eşitsizliğini önlemeye yardımcı oluyor.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Concealer, 8 renk seçeneği (520 TL)

Cilde aktif bir şekilde uyum sağlayan, yüksek kapatıcılığa sahip, uzun süre kalıcı bu likit kapatıcı; hava kirliliği gibi dış faktörlerin cilde zarar vermesini önleyen 4-Fold Teknolojisi ile formüle edilmiştir. Bu formül sayesinde ciltle senkronize olup tüm gün süren taze ve doğal görünüm için ısıya, neme, yağlanmaya ve harekete karşı direnç gösteriyor.

Shiseido Lipliner Inkduo, 11 renk seçeneği (219 TL)

Bir ucunda yumuşatıcı balm, diğer ucunda hassas bir kalem olan bu ‘ikisi bir arada’ dudak ürünü tek bir hareketle dudakları çerçeveleyip, renklendiriyor. Balm ucu dudaklara ruj öncesi baz oluştururken, ince çizgileri ve kırışıklıkları doldurarak dudak bölgesini pürüzsüzleştiriyor.

Aura Dew Highlighter, 3 renk seçeneği (480 TL)

Cildi 12 saat boyunca görünmez ve nefes alabilen bir formülle parlatıp; taze bir görünüm sağlıyor. Kremsi yapıdaki bu aydınlatıcı; 12 saat boyunca ciltte bozulmadan, birikme ve topaklanma yapmadan kalmasını sağlıyor. Cilt üzerinde ağırlık yapmaya ürün, göz ve dudakta da tek başına kullanılabiliyor.

Shiseido Minimalist Whipped Powder Blush (349 TL)

Tüy gibi hafif yapıda, uzun süre dayanıklı, yumuşak ve mat bitişli köpük dokulu krem allık… Yanaklarda, dudaklarda ve gözlerde kullanılıyor. 8 saat boyunca kalıcılığını koruyan bu ürünün 8 renk seçeneği var.

ImperialLash MascaraInk (490 TL)

Kirpiklere hacim ve uzunluk veren; onları tek tek ayırıp vurgulayan ürün, esnek silikon kıllarla çevrili eşsiz bir fırçaya sahip. Böylece gözlerin iç köşelerine yakın minik kirpikleri de boyuyor. Ultra ince pigmentlere sahip bu maskara; kirpiklerde ağırlık, akma ve bulaşma yapmıyor. Aynı zamanda ‘Wax Blend’ formülüyle olmayan kirpikleri tanımlamak için bir doku oluşturuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir