Target Pro by Watsons Serumlar cilt problemleriyle savaşıyor

Evde profesyonel cilt bakımı

Watsons’ın sevilen markası Target Pro by Watsons’ın güçlü cilt bakım serumlarıyla evde profesyonel cilt bakım deneyimine hazır olun! Serumlar, zengin içerikleri sayesinde cilt problemleriyle savaşmaya yardımcı oluyor.

Target Pro By Watsons Hydration Serum 30 ml/219.90 TL

UV ışınlarının ve oksidatif stresin yol açtığı yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olan Serum; cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve dış etkenler ile savaşarak, elastikiyetinin korunmasını destekler. İçeriğinde bulunan 50 kat artırılmış Diamond Sirt sayesinde cildin esnekliğini geliştirmeye; daha dolgun görünmesine yardım eder.

Kolajen üretimini artırmaya, yaşlılık lekelerinin görünümünü azaltmaya ve hücre yenilenmesini hızlandırmaya yardımcı olan Retinol içerir. ReGENESEATM LS ile formülize edilen ürün; belirgin yaşlanma çizgilerinin görünümünü azaltmaya ve cildin elaksiyetini artırmaya destek verir. Parfüm, paraben, mineral yağ, alkol ve renklendirici içermez.

Target Pro By Watsons Pore Care Serum 30 ml/219.90 TL

UV ışınlarının ve oksidatif stresin neden olduğu yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı olan Target Pro By Watsons Pore Care Serum; cildin gün içinde maruz kaldığı zararlı ışınlar ve dış etkenler ile savaşarak cilt elastikiyetinin korunmasını destekler. İçeriğinde bulunan 50 kat arttırılmış Diamond Sirt ve cildi arındırmaya yardımcı Salisilik Asit ve MINIPORLYTM sayesinde; sebum kontrolünü sağlamaya ve gözenek büyüklüğünü kontrol altına almaya yardımcı olur.

Ciltte çevresel faktörler, kir ve yağ sonucu meydana gelen gözenek görünümünü yağ seviyesini dengede tutarak azaltmaya yardımcı olur. Gözenek görünümünü azaltma özelliği ile cilt problemlerini önceden kontrol altına almanıza olanak sağlar. Paraben ve mineral yağ içermez.

Target Pro By Watsons Yaşlanma Karşıtı Serum 30 ml/219.90 TL

Diamond Sirt, Retinol ve ReGENESEA LS ile formülüze edilmiş içeriği sayesinde; yaşlanma belirtilerini geciktirmek için çalışır. İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya ve cildin elastikiyetini artırmaya destek olur.

Target Pro By Watsons Whitening Intensive Serum 30 ml/219.90 TL

İçeriğindeki Diamond Sirt, 3 tip C Vitamini ve Vitamin B3 ile ciltteki renk eşitsizliklerini azaltmaya yardımcı olmaktadır. Zengin formülü sayesinde cilt tonunun eşitlenmesini destekleyerek; doğal parlaklığının ve sıkılığının yeniden kazandırılmasını desteklemektedir.

  • Target Pro by Watsons ürünleri sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Ugulaması’nda!
  • Belirtilen fiyatlar Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir