Drunk Elephant’tan cilt pürüzsüzleştirici tedavi

Drunk Elephant A-Gloei Maretinol Oil

Bir yandan nemi cilde hapsederken ve sağlıklı bir ışıltıyı yeniden kazandırırken; diğer yandan cilt dokusunu arındıran ve çizgilerin, hiperpigmentasyonun, lekelerin ve güneş hasarının görünümünü azaltan, vegan retinol, saf marula yağı ve seramitleri birleştiren bir cilt pürüzsüzleştirici tedavidir.

Formülünde neler var?

Hafif bir doz retinol aydınlatır, arındırır ve eşit olmayan, lekeli, pürüzlü veya yaşlanmış cildi pürüzsüzleştirir. Ayrıca, renk solgunluğunu azaltarak ve cildin doğal ışıltısını destekleyerek rengi de eşitler; aynı zamanda seramitler cilt bariyerini yeniler ve esnekliğini güçlendirir. Antioksidan ve omega bakımından zengin saf marula yağı, temel nemi yeniler ve cildi en sağlıklı ve en canlı durumuna geri getirerek kızarıklık görünümünü azaltır.

Hem yeni hem de deneyimli retinol kullanıcıları için tasarlanan A-Gloei cilt bir bütün olarak düşünülerek geliştirilmiştir. Retinol, cildi hassaslaştırmasından dolayı kötü bir şöhrete sahiptir. Ancak A-Gloei kızarıklık veya tahriş olmaksızın yüksek etkinlik sağlayarak, cildi retinole nazikçe doyurmak için yatıştırıcı marula yağı ile formüle edilmiştir. A-Gloei dayanıklılık sağlamak için geri dönüştürülebilir, güçlendirilmiş cam içinde ambalajlanır.

Nasıl kullanmalısınız?

Sabah veya gece, temiz, kuru yüze 2-3 damla uygulayın. Herhangi bir Drunk Elephant nemlendirici veya serum ile karıştırılabilir. Her zaman geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanın. İPUCU: Daha da fazla parlaklık ve sıkılaştırma etkisinden faydalanmak için A-Gloei’yi C-FirmaTM ile karıştırın.

UYARI: Doğrudan gözlerle temas etmesinden kaçının. Temas ederse, ılık suyla tamamen durulayın.

Fiyatı (30 ml): 72.00 €

Sadece Sephora.com.tr, Sephora mobil uygulaması ve seçili Sephora mağazalarında…
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir