Drunk Elephant Wonderwild Miracle Butter ile tanışın

Kurtarma ve onarma etkili

Wonderwild Miracle Butter; kuru, çatlak, tahriş edilmiş veya risk altındaki cildi kurtaran ve yumuşatan; doğal iyileşme yeteneklerini destekleyen; yoğun biçimde besleyici bir merhemdir.

Ne ı̇çı̇n formüle edı̇ldı̇?

Yenileyici bitkisel yağlar-marula, cupuaçu, mango ve shea-cildi çevresel stres etkenlerine karşı korumaya yardımcı olmaktadır. Diğer yandan, antioksidan ve yağ asidi zengin bitkisel yağlar (mera köpüğü tohumu, kabak, yeşil çay tohumu, kukui ve kuşburnu) cildi tekrar en sağlıklı durumuna getirerek; geçici olarak risk altındaki cildi derin biçimde beslemek ve güçlendirmek için yaşamsal lipidleri takviye eder.

Bı̇lmenı̇z gereken başka neler var?

Wonderwild ultra lüks konsantre bir merhemdir, bu sayede az bir miktarının etkisi çok uzun sürer. Rüzgar yanığı yanaklar, kuru dirsekler, çatlamış topuklar veya kurumuş dudaklar için idealdir.

Önerı̇len kullanım: Ekstra sevgiye ihtiyaç duyan herhangi bir yere dokundurun. Wonderwild Miracle Butter; göz alanı ve dudaklar dahil olmak üzere yüzde ve vücutta herhangi bir yere gereken sıklıkta uygulanabilmektedir.

Yüzde 100 uçucu yağlar, sı̇lı̇konlar ve kokular içermez. vegandır ve hayvanlar üzerı̇ne denenmemı̇ştı̇r.

Fiyatı (60 ml):  72.00 €
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir