Asi ve kabaran saça evde Brezilya fönü bakımı uygulayabilirsiniz

Hem zamandan hem cebinizden tasarruf sağlıyor

Kabarık ve şekil vermekte zorlandığınız saçlarla başınız dertte mi? Fuer Kozmetik’in markası Natura Keratin, asi saçlara özel bir ürün öneriyor: Formaldehit ve zararlı kimyasal içermeyen Brezilya Fönü Seti.

Fön ve düzleştiricilerin yüksek ısısı, saçın nem tabakasına zarar vererek saç tellerinde bulunan keratini azaltır, saçların kurumasına neden olur. Natura Keratin Brezilya Fönü, yalnızca saçları düzleştirmekle kalmayıp aynı zamanda saç tellerinde mükemmel onarım ve bakım sağlar. Saç tellerine verilen hasarı önlemenin yanı sıra, hem zamandan hem cebinizden tasarruf etmenize yardımcı olur.

Evde kolay bakım

Karantina günlerinin ardından, neredeyse her işimizi kendi imkanlarımızla, evimizde yapmayı alışkanlık haline getirmiş durumdayız. Evde kullanıma oldukça uygun Brezilya Fönü Seti’ni de Natura Keratin web sitesinde yer alan uygulama videoları aracılığıyla evde uygulayabilirsiniz.

Yüksek oranda zararlı kimyasallar arasında yer alan formaldehit içeren sıradan ürünler ilk etapta saçlarınızı düzleştirse de, saç tellerinizi daha da yıpranmış bir hale getirecektir. Işıltılı ve sağlıklı saçlar için Natura Keratin Hair Treatment, Arındırıcı Şampuan, Sülfatsız Şampuan ve Sülfatsız Saç Kremi bulunan Natura Keratin’in formaldehit içermeyen Brezilya Fönü Seti’ni tercih edebilirsiniz.

6 aya kadar kalıcı düzleşme özelliği sunan ürün, aynı zamanda saçların parlak ve bakımlı görünmesine destek olur. Boya ve kimyasallardan yıpranmış saçlarınızı onarır. Kaybettiği keratini saçlarınıza geri kazandırarak onarılmasına destek olabilirsiniz.

2010 yılından beri Türkiye’de satılan Natura Keratin ürünleri, yüzde 95 organik içeriğe sahip olmakla birlikte, profesyonel kuaförler tarafından da tercih edilmektedir.

Natura Brezilya Fönü Seti fiyatı: 250 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir