Doğal renklerden ilham alan saf bir koleksiyon: Healthy Glow

Doğal ve aydınlık bir görünüm için tasarlandı

Flormar’ın sağlıklı, doğal ve aydınlık bir görünüm için tasarlanan yeni koleksiyonu ‘Healthy Glow’, renk tonları ve ışıltılı dokulardan oluşan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor.

Aqua Primer makyaja taptaze bir başlangıç

Tüm cilt tiplerine uygun olan Flormar Aqua Primer makyaj bazı, yorgun görünümlü cildi pürüzsüzleştirirken aynı zamanda aydınlatır. İpeksi pürüzsüzlük ve kadifemsi yumuşaklık kazandıran ürün, aynı zamanda kusurların oluşumunun engellemesine yardımcı olur.

Tone Up Cream

Tone Up Cream, sedef katkılı formülü sayesinde parlaklık ve doğal ışığı yansıtan bir görünüm oluşturur. İçeriğindeki güçlü botanik özleri sayesinde yatıştırıcı ve nemlendirme etkisi sağlar.

Hearty Baked Blush

Tüm cilt tonlarına doğal görünümlü renk veren, yüksek pigmentli, mini baked formdaki allıklar, 3 renk alternatifi ve kadife dokulu kusursuz bitişiyle öne çıkıyor.

Set & Refresh Primer Water

Set & Refresh Primer Water makyaj sabitleyici sprey, içeriğindeki meyve ve bitki özleri ile ciltte gözle görünür bir parlaklık sağlar ve makyajı gün boyunca korur.

Brow Lift Primer

Şeffaf jel formülü ile kaşların görünümünü düzenleyip şekillendirirken aynı zamanda dolgun görünmesini de sağlıyor. Sonrasında kullanılan ürünlerin de kalıcılıklarını artırır.

Quartet Baked Eyeshadow ve Beauty Eye Pencil

Yuvarlak ve pratik ambalajındaki 12 renk tonu ve 3 farklı renk seçeneği bulunan Quartet Baked Eyeshadow far paleti; baked (fırınlanmış) formu ve ultra ince yapısı ile doğal, yoğun ve sofistike bir göz makyajı için dört farklı tonu tek bir palette sunuyor.

Shea yağı ve Simmondsia Chinensis tohumu yağı gibi doğal bazlı bileşenlerle formüle edilen Beauty Eye Pencil, 4 farklı renk seçeneği ile gözlerde gün boyu kalıcı ve yoğun bir etki sağlayarak göz makyajını tamamlayacak.

Dudaklarda taptaze doku ve renkler

Uzun süre etkili, yoğun, bulaşma yapmayan ve kolay uygulanan yeni Lusty Lipstick ruj, 6 farklı renk seçeneği ve kremsi formülü ile dudakları kurutmuyor.

Avokado ve hindistan cevizi yağının nemlendirici özellikleriyle zenginleştirilmiş, yoğun renk veren Dewy Lip Lacquer renkli dudak parlatıcısı; pürüzsüz, nemli ve parlak dokusuyla rahatlıkla uygulanarak dudakları belirginleştiriyor. 6 renk alternatifi bulunan hafif yapılı ve yapışkanlık hissi vermeyen Dewy Lip Lacquer yüksek pigmentli formülü ile çarpıcı ve yoğun ışıltı sağlar.

Breathing Color Nail Enamel & Cuticle Care Cream

Özel formülü ile tırnaklara nefes aldıran Breathing Color Nail Enamel ojeler, sezonun en trend 6 farklı rengi ve parlak bitişi ile tırnaklara renk katıyor.

İçeriğindeki hızlı emilme özelliğine sahip kayısı çekirdeği ve tatlı badem yağı ile tırnak etlerinin kurumasına ve çatlamasına engel olan tırnak nemlendirme kremi Cuticle Care Cream tırnak bakım kremi bakımlı tırnaklar için vazgeçilmezin olacak.

Flormar Aqua Primer: 49.99 TL

Flormar Tone Up Cream: 54.99 TL

Flormar Hearty Baked Blush: 44.99 TL

Flormar Set & Refresh Primer Water: 34.99 TL

Flormar Brow Lift Primer: 39.99 TL

Flormar Quartet Baked Eyeshadow: 69.99 TL

Flormar Beauty Eye Pencil: 24.99 TL

Flormar Lusty Lipstick: 39.99 TL

Flormar Dewy Lip Lacquer: 44.99 TL

Flormar Breathing Color Nail Enamel: 12.99 TL

Flormar Cuticle Care Cream: 19.99 TL




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir