Aveeno Rahatlatıcı Bakım serisi çok kuru ciltleri onarıyor

Güneş ve denizin etkisine karşı bariyer oluşturuyor

Daha sağlıklı bir cilt için doğallığı, iyiliği ve bilimi bir araya getirerek klinik olarak kanıtlanmış çözümler sunan Aveeno; Rahatlatıcı Bakım serisi ile çok kuru ve kuruluğa bağlı kaşıntıya yatkın ciltleri rahatlatıyor, onarıyor ve besliyor.

Rahatlatıcı Bakım Durulanan Yıkama Yağı

Islak cilde uygulanan yıkama yağı cildi suyun kurutucu etkisinden korurken hafif formülüyle nazikçe temizliyor. İçeriğindeki prebiyotik üçlü yulaf kompleksi ve yumuşatıcı yağlar sayesinde ciltte oluşan kuruluk kaynaklı kaşıntıyı rahatlamaya yardımcı oluyor ve uzun süreli yumuşaklık ve rahatlama sağlıyor.

Rahatlatıcı Bakım Besleyici Losyon

Dermatologlarla geliştirilen losyon çok kuru cildin onarımına yardımcı oluyor ve rahatlatıyor. Doğal cilt bariyerini yenileyip mikrobiyom dengesine destek oluyor. Cildi ilk kullanımdan itibaren daha dayanıklı ve sağlıklı bir görünüme kavuşturuyor. Shea yağı içeren zengin ve yağlı bir his bırakmayan formülü cilde anında etki ediyor.

Rahatlatıcı Bakım Onarıcı El Kremi

Cildi çevresel etkilere karşı koruyan el kremi cilt bariyerini yeniliyor ve cildi anında rahatlatıyor. Yağlı bir his bırakmazken; içeriğindeki yulaf kompleksi ve shea yağı ile çok kuru ellere onarıcı bakım yapıyor.

  • Rahatlatıcı Bakım Durulanan Yıkama Yağı (300 ml): 129.90 TL
  • Rahatlatıcı Bakım Besleyici Losyon (300 ml): 129.90 TL
  • Rahatlatıcı Bakım Onarıcı El Kremi (75 ml): 7990 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir