Sonsuz olasılıklar şehri LA’den ilham alan yepyeni bir koleksiyon!

Femponiq’ten İlkbahar/Yaz 2022 Koleksiyonu

Los Angeles’ın parlak renkleri ve canlı ortamından ilham alarak tasarlanan Femponiq İlkbahar-Yaz 2022 kapsül koleksiyonu, karşınızda!

Santa Monica İskelesi’nde arka planda huzur veren koyu mavi renkteki okyanus ve gökyüzüne karşı uzanan yaz tonlarına hakim tropik elma yeşili ve mor orkide ile birleşen yanık portakal rengi ve altın sarısı…

Gün batımının huzur veren ruh halinden ilham alan yeni koleksiyon; doğal hisler ve California’nın çalışkan kadınlarının güçlendirici atmosferi arasındaki incelikli dengeyi yansıtıyor. Koleksiyonda Pantone’nin İlkbahar Yaz 2022 rengine de yer veriliyor. Koleksiyonun kampanya çekimi dünyaca ünlü pop ve film yıldızlarının şehri Beverly Hills’in sokaklarında gerçekleştirildi.

Koleksiyonda nervürlü dikiş gibi geleneksel el işi terzilik teknikleri kullanılarak net çizgi ve kesimlere odaklanılıyor. Klasik Savile Row’dan ilham alan takım elbise; özellikleri ve sofistike elbiselerin modern tarzı birleştirilerek tasarım detayları değiştiriliyor.

Rahat ve şık yüksek beller, kruvaze kesimler, asimetrik çizgiler, keskin geniş sivri yakalar… 80’lerin hacmine sahip vurgulu omuzların yer aldığı koleksiyonda; doğaya saygı temasının altı bir kez daha çiziliyor. Sadece pamuk, keten karışımlı doğal kumaşlar ve stokta kalan krep kumaşlar kullanılıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir