Yepyeni lüks cilt bakım markası Royal Fern seçkin ürünleriyle Türkiye’de

Antik eğrelti otu bitkisi cildi iyileştiriyor

Royal Fern markası, Ünlü Alman dermatolog Dr. Timm Golueke ile ünlü bilim adamı ve cilt bakım formülatörü Prof Dr. Leonard Zastrow’un 4 yıl süren çalışmaları sonucunda ortaya çıktı.

Markanın temelini eğrelti otunun enfeksiyon giderici ve yaşlanma karşıtı etkisi oluşturuyor. 4 güçlü aktif botanik içerikle desteklenen antik eğrelti otu bitkisi, iltihabı önlemek ve azaltmak için kapsüllenmiş bir kompleks halinde sunuluyor. Afrika voacanga ağacı yağı, ciltteki ödemi azaltırken derin bir nemlendirme sağlıyor. Yaban gülü yağı, içeriğindeki C vitamini sayesinde güçlü antioksidan bir etki yaratıyor. İğne yaprağı, cildi dehidrasyona karşı koruyor ve cildin nem bariyerini yenilemeye yardımcı oluyor. Mineral oksitler ise cildin çevresel faktörlere karşı savunma mekanizmasını destekliyor.

Ürünler Royal Fern Complex kullanılarak oluşturuluyor

Royal Fern Complex, hava kirliliği ve UV ışını gibi çevresel faktörlere karşı cildin korunmasını sağlıyor. İçeriğindeki eğrelti otu ile ciltteki kolajen ve elastin miktarının azalmasını engellerken, kolajen üretimini ise destekliyor. Bu patenli kompleks, ciltte oluşan hiperpigmentasyonu önlemeye ve azaltmaya yardımcı olup; cildi detoksifiye ediyor. Hiçbir Royal Fern ürünü paraben, mineral yağ, sentetik renklendirici içermiyor. Hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Phthoactive Cream

Cildi canlandırmak için hafif doku kolajen üretimini uyarıyor. İçeriğindeki C ve E vitamininin, hyalüronik asit ve son derece etkili bitki özleriyle birleşmesiyle cildinizi genetik ve çevresel cilt yaşlanmaya karşı 12 saatten fazla koruyor. Cildi daha parlak, pürüzsüz ve sağlıklı hale getiriyor. Günlük kullanımda uygulayanların yüzde 87’si cildinin iyi nemlendiğini hissederken; yüzde 84’ü ise cildinin iyi korunduğunu hissediyor. Kullanıcıların yüzde 80’i ise cilt tonunun dengelendiğini ve cildinin daha esnek olduğunu belirtirken; yüzde 75’i cildinin rahatladığını söylüyor. Fiyatı: 3.900 TL

Phytoactive Illuminating Ampoules

Bitki bazlı fitoaktif konsantre ampuller, cilt pigmentasyonunun azalmasını önleyen formülüyle anında parlayan bir cilt sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir