Formülündeki kenevir tohumu yağı cildin ihtiyacı olan bakımı sunuyor

‘Doğayı Hisset, Doğal Hisset’ mottosuyla yola çıktı

Doğayı ilham alan Le Désiré; kataloğundaki beş çeşit ürünle tüm cilt sorunlarını gidermeyi hedefliyor. İsviçre’de geliştirilen formülünde öne çıkan kenevir tohumu yağı, cildin ihtiyacı olan bakımı sunuyor. Biomimetic peptitler, niacinamide, phospholipid ve kök hücre teknolojisi gibi içerikler ile cilt bakımı rutininize yeni bir soluk getiriyor.

Cildinizi güneş ışınlarının ve çevresel faktörlerin zararlı etkilerine karşı koruyabileceğiniz Le Désiré Day Cream; SPF 15 koruma içeren formülü ile size gün boyu eşlik ediyor. Kolajen, elastin ve hyaluronik acid ile de cildin elastikliğini artırıyor ve nemlendiriyor.

Le Désiré Eye Serum, göz çevresini canlandırarak dolgun bir görünüm kazandırıyor. Kazayakları, dikey/yatay çizgiler ve koyu halka sorunlarını 28 günde minimize ediyor. Göz bölgesinin görünümünü iyileştiriyor ve canlandırıyor.

Ciltte koruyucu bir tabaka oluşturarak, suyun kurutma etkisine karşın, cildi temizlerken, nemlendiren Facial Cleansing Foam; parlak, sağlıklı görünen bir cilt isteyenler için ideal bir ürün. Köpüğe dönüşen formuyla cildi nazikçe kirden ve makyaj kalıntılarından arındırıyor.

Cildinizin pH seviyesini dengeleyen Le Désiré Facial Toner; cilt bakımını kusursuz hale getiriyor. Bu alkol içermeyen zengin losyon, gözenekleri temizlerken cildi yatıştırıyor, yumuşatıyor ve gözenek görünümünü en aza indirgemeye yardımcı oluyor.

Le Désiré Night Cream

Gece boyunca cildinizdeki nemi artırıyor. Bariyer onarımını destekliyor, aynı zamanda çene ve gıdı bölgesinde oluşan sarkıklığı azaltıyor. Yıpranmış cildin hücre yenilenmesine destek oluyor. Gece boyunca cildinizi yenileyerek ve canlandırarak bir sonraki güne hazırlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir