Avène hayatları iyileştiren sosyal sorumluluk projesini tanıttı 

Avène Hidroterapi Merkezi şifa dağıtmaya devam ediyor

Avène, Pierre Fabre Türkiye liderliğinde başlattığı sosyal sorumluluk projesini özel bir davetle duyurdu. Proje kapsamında dermatolojik hastalığı olan 3-12 yaş aralığındaki iki çocuk, Fransa’daki Avène Hidroterapi Merkezi’nde üç haftalık tedaviye alındı. Projenin detayları ve termal suyun mucizevi etkisi davetlilerle paylaşıldı.

Davette Pierre Fabre Türkiye Genel Müdürü Dr. Hande Demirdere, Hacettepe Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıklar Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sibel Ersoy Evans ve marka elçisi Müge Boz konuşmacı olarak yer aldı.

Dr. Hande Demirdere, “Pierre Fabre doğayı, insanlığı, her şeyden önce sürdürebilir bir geleceği önceliklendiren ve bu önceliğini anlamlı projelerle iyiliğe dönüştüren bir vakıf şirketi. Bu misyonla hayata geçirdiği önemli çalışmalara her yıl yenilerini ekliyor” açıklamasını yaptı.

Demirdere, hastaların dermatologlarına danışarak ve www.eau-thermale-avene.com.tr adresinden başvuru yaparak merkezle iletişime geçebileceklerini belirtti.

Prof. Dr. Sibel Ersoy Evans ise “Merkez, Fransa’da geri ödeme kapsamında. Türk hastalarımızı birçok farklı kriteri değerlendirerek seçtik. Tedavi süreçlerinin 3 hafta boyunca yakından takip edeceğiz” şeklinde konuştu.

Müge boz Avène Hidroterapi Merkezi’ni anlattı

Avène Hidroterapi Merkezi’nde her yıl 3 binden fazla hasta tedavi görüyor. Müge Boz, merkezde yaşadığı deneyim hakkında bilgi verdi. Oyuncu, “İki çocuğumuzun Avène Hidroterapi Merkezi’nde tedavi görmelerinin mutluluğuna ortak olmanın tarifsiz heyecanını yaşıyorum” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir