Wouf İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonunda 3 seri yer alıyor

Hem işlevi hem de stili benimseyen koleksiyon

Yenilikçi aksesuarlar konusunda uzman İspanyol markası Wouf, İlkbahar-Yaz 2023 koleksiyonu sundu. Koleksiyon doğadan, manzaralardan ve şehir ormanlarından ilham alıyor. Çantalar, clutclar, notebook kılıfları, fularlar, şapkalar, tokalar ve makyaj çantalarıyla bu yaz aksesuarlara yeni bir soluk getiriyor.

Marka koleksiyonunu; orijinal baskılar, renklerle dolu eşsiz tasarımlar ve sürdürülebilir moda ilkeleriyle hazırladı. Koleksiyonda üç seri yer alıyor: Kot, Kapitone ve Smiley® ile iş birliğiyle Günlük Koleksiyon.

Wouf SS23 koleksiyonu, modern bir yaşam tarzını benimsiyor. Dinamik ruhunuzu cesur bir şekilde yansıtıyor. Wouf yeni koleksiyonunda ailenin en yeni üyesi olan ekstra yumuşak saten fular serisini tanıtıyor. Wouf x Smiley® iş birliği ile de eğlenceli bir dünya ve mutlu yüzlerin garantisini veriyor.

Rengarenk tasarımlar, orijinal baskılar

Modern bir yaşam tarzına sahip kadınlar için çeşitli tasarımlardan oluşan yeni Kapitone Koleksiyonu, görüntüsüyle can alıcı, kabarık, su geçirmeyen modelleriyle ve Oeko-tex® sertifikalı mürekkepleriyle dikkat çekiyor.

%100 organik pamuktan üretilen Kot Koleksiyonu, desenlerin başrolde olduğu yeni bir lazer baskı tekniği ile öne çıkıyor.

Günlük Koleksiyon ise herkese hitap ediyor. Eğlenceli, renkli ve desenli baskılarıyla günlük hayattan iş gezilerine, hafta sonu etkinliklerinden toplantılara stilinizin tamamlayıcısı oluyor.

Wouf, Pop Corner, Beymen, Vakkorama mağazalarında ve www.popcorner.com.tr ‘de satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir