Aydınlık cildin sırrı Collagen by Watsons White Regeneration’da saklı!

Kolajenin gençleştirici etkisini aydınlatıcı yeni formülle birleşti

K-Beauty cilt bakımının öncü markalarından Collagen by Watsons; cilde ihtiyaç duyduğu besini sağlamak için kolajen bileşeni içeriyor ve cildin elastikiyetinin artmasına yardımcı oluyor.

Collagen by Watsons, White Regeneration’da kolajenin gençleştirici etkisini aydınlatıcı yeni formülüyle buluşturuyor. White Regeneration serisi, Aura Glow Complex ile cilt pigmentasyonunu geciktirmek için çalışıyor ve cilde çok yönlü aydınlatma sunuyor. Güçlendirilen cilt aydınlatma teknolojisi ile White Regeneration serisi yoğun nemlendirme etkisiyle cilt bariyerinizin daha sıkı, genç ve parlak bir yapıya kavuşmasına destek oluyor.

Cildiniz için uzun süren aydınlık görünüm

White Regeneration serisinde yer alan Yüz Temizleme Jeli cildinizi temizleyip tazelerken; Arındırıcı Peeling Jel, ölü deriyi nazikçe temizleyerek anında daha parlak ve aydınlıkbir cildin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Temizleme Suyu, misel formülüyle makyajı ve kirleri durulamaya gerek olmadan temizliyor.

Gündüz Losyonu, her mevsim günlük güneş koruması sağlarken, cilt tonunuzu aydınlatarak donuk görünümün önüne geçiyor. Gece Kremi, pürüzsüz, aydınlık ve daha açık bir cilt tonu sağlarken cildinizi derinlemesine besliyor. Radiant Göz Jeli, ışıltılı yapısıyla ince çizgileri yumuşatmaya ve cildinizi nemlendirmeye yardımcı olarak size parlak ve canlanmış göz çevresi görünümü vadediyor.

Yüz Temizleme Jeli: 59.95 TL
Arındırıcı Peeling Jel: 69.95 TL
Temizleme Suyu: 69.95 TL
Gündüz Losyonu: 89.95 TL
Gece Kremi: 99.95 TL
Radiant Göz Jeli: 79.95 TL

*Belirtilen fiyatlar Mart güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir