Watsons Türkiye ve KEDV kadın emeğini destekliyor

Ekonomik sürdürülebilirlikte kadınların yanında!

Watsons, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle kadınların üretime katılmalarına ve ekonomik olarak güçlenmelerine destek oluyor. Watsons yaklaşık 1 senedir KEDV ile yürüttüğü Sürdürülebilirlik Projesi’ni destekliyor.

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 200’ün üzerindeki kadın kooperatifinde kadınların el emeğiyle ürettikleri doğal içerikli yerel üretim ürünleri; seçili Watsons Mağazaları, Watsons.com.tr ve Watsons Uygulaması ile
hiçbir kar elde etmeden müşteri ile buluşturuyor. Kadınların üretime daha fazla katılmalarını ve ekonomik olarak güçlenmelerini destekliyor. Watsons, şimdi tüm müşterilerini kadınları desteklemeye davet ediyor!

  • Bıttım Sabunu ve Tahta Baskılı Sabunlar: Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yetiştirilen bıttım bitkisinden elde ediliyor. KEDV’in desteklediği Mardin İpekyolu Kadın Kooperatifi tarafından üretiliyor. Bıttım Sabunu saçları beslemeye, güçlendirmeye ve saç derisini yatıştırmaya yardımcı oluyor. İçerdiği E vitamini ile antioksidan etkisi gösteriyor. Ürün tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabiliyor. Tahta Baskılı Sabunlar ise Kahve&Tarçın ve Lavanta çeşitleri ile beğenilere sunuluyor.
  • File Torba: KEDV’in desteklediği Bergama Kadın Kooperatifi tarafından %100 pamuk ip ve ham bez kullanılarak üretilen doğa dostu KEDV File Torba, kolay taşınabilen özelliği ile her an yanında!
  • Lavanta Kesesi: Kadın üreticiler ve kadın kooperatifleri tarafından üretilen Lavanta Kesesi, el boyaması tekniği ile oluşturulan ağaç motifleri ile dikkat çekiyor.

Bıttım Sabunu 70 gr: 9.99 TL

Bıttım Sabunu 200 gr: 15 TL

Tahta Baskılı Sabun Kahve&Tarçın: 20 TL

Tahta Baskılı Sabun Lavanta: 20 TL

Lavanta Kesesi İkili Set: 20 TL

File Torba: 30 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir