Yumoş Ayıları Rumeli Cadde’sinden geçenlerin yüzünü gülümsetiyor 

89 Yumoş ayısı ile süslendi

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, canlılığını ve bakımını üstlenen Yumoş; keyifli ve sıra dışı bir tanıtıma imza attı. Nişantaşı Rumeli Caddesi’nde bulunan Tinçel Apartmanı’nın duvarlarını renklendiren birbirinden sevimli 89 adet Yumoş ayısı; sokaktan geçenlerin yüzlerini gülümsetti.

Yumoş; pandeminin olumsuz havasından insanları biraz olsun uzaklaştırmak ve yüzleri gülümseten bir işe imza atmak amacıyla markanın ikonik Yumoş ayıları ile Nişantaşı Rumeli Caddesi’ne çıktı. Bu renkli enstalasyon sayesinde 89 adet Yumoş ayısı, 26 Mart’a kadar Tinçel Apartmanı’na konuk oluyor. Yumoş ayıları İstanbul’un en renkli apartmanının balkonlarından ve pencerelerinden markanın müjdeli haberini veriyor ve yoldan geçenlere ‘Yumoş Deterjan Çok İyi Çıktı’ diye sesleniyor.

Yumoş deterjan çok iyi çıktı!

20 yıldır eşsiz kokularıyla giysilere eşlik eden ve ilk kez çamaşır deterjanı kategorisine adım atan marka, deterjan serisi ile giysilerin zamanla yıpranmasını önlüyor, renklerini ilk günkü gibi koruyor ve giysilerin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

Serinin Renkli ve Siyah varyantları içeriğindeki Pro-Fibre teknolojisi ile giysilerin liflerini sararak dokusunu onarıp, koruyor. Zamanla oluşan tüylenmeyi ve yıpranmayı engelleyerek; uzun süre canlı ve yeni gibi kalmasını sağlıyor. Narin giysiler için geliştirilen ise micellar teknolojisi ile giysilerde doku bakımını sağlıyor.

Deterjan serisi, ön yıkamaya gerek duymadan giysileri nazikçe temizliyor. İçeriğindeki parfümü sayesinde, giysilerde ferah ve temiz bir koku bırakıyor. Sahip olduğu şeffaf formülü ile giysilerin üzerinde kalıntı bırakmadan bakımını yapıyor.

Deterjan Serisi, ulusal ve yerel marketlerin yanı sıra e-ticaret kanallarında da satışa sunuluyor.

Renkli, Narin ve Siyah Deterjanlar (2.520 ml/42 yıkama): 29.90TL 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir