Bağışıklığı desteklemenin lezzetli ve pratik yolu ile tanışın!

Probiyotikler ve vitaminler Activia shot+’ta buluştu

Activia’nın bağışıklığı ve sindirim sistemini destekleyici doğal probiyotik içeren ‘shot’ ailesi büyüdü. İki kat probiyotik ile B, C ve D vitaminlerini buluşturan yeni Activia Shot+; nar-çilek, kara mürver-yaban mersini ve turunçgiller-propolis çeşitlerinin lezzetiyle de damaklarda eşsiz bir tat bırakıyor.

Activia geçen yıl bir ilke imza atarak; iki kat fazla probiyotik içeren Activia Shot’ı tüketicilerinin beğenisine sundu. Milyarlarca probiyotik ile bağışıklık ve sindirim sistemini desteklemeye yardımcı oluyor. Yeni seri ise iki kat probiyotik, B3, B5, B6, C ve D vitaminleri içeriyor.

Her yudumda ayrı lezzet

Ürün içerdiği vitaminlerle de yetişkin bir bireyin günlük vitamin ihtiyacının yüzde 15’ini karşılıyor. Kara mürver-yaban mersini, nar-çilek ve turunçgiller-propolis çeşitleriyle zenginleşen Activia Shot+, her yudumda ayrı lezzet veriyor.

Pratik şişede keyifli deneyim

80 ml’lik küçük ve pratik şişesinde, sağlıklı ve keyifli bir içecek deneyimi sunan Activia Shot+, koruyucu, tatlandırıcı ve laktoz içermiyor. Bir şişesinde yalnızca 35 kcal bulunan ürün, bağışıklığını ve sindirim sistemini korumaya özen gösterenler tarafından her gün gönül rahatlığıyla tüketilebiliyor.

Yeni reklam filmini ise https://www.youtube.com/watch?v=JHw_IsYKpCI adresi üzerinden izleyebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir