Bahar aylarında dermakozmetik rutininize Nordik bir dokunuş

Endemik bitki mucizesi

Bionnex, Kuzey’in eşsiz atmosferini en konsantre haliyle cildinizde hissettiriyor! The Nordea serisi ile bahar aylarındaki dermokozmetik rutininize özel bir dokunuşta bulunuyor.

Nordik endemik bitkilerden aldığı güçle kurulan İsveç merkezli Bionnex Laboratuvarları; temiz içerikli, etkili ve kalıcı çözümler sunuyor. Bionnex’in doktorlar ve eczacılar tarafından önerilen serileri arasında yer alan The Nordea, bahar aylarına özel dermokozmetik rutininizde Kuzey’in eşsiz atmosferini sizlerle buluşturuyor. Serum Serisi, Kuzey’in endemik bitkilerinden geliştirdiği cilt bakım konsantrasyonları ile gözle görünür sonuçlar vadediyor.

Hyalüronik asit ile cildiniz neme doysun

The Nordea Hyaluronic Acid %2 + Arctic Algae + B5 Serum’da üç farklı moleküler ağırlıklı hyalüronik asit, arktik yosun ve vitamin B5 bir araya geliyor. Cildin derin tabakasına ulaşarak nemi artırmayı destekliyor. Bahar aylarında cildin neme doyuruyor. Arktik yosun, hem cildi yıpratıcı dış etkenlere karşı koruyor hem de ince çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azalmasında rol oynuyor.

Serum’un bileşenindeki algler, eşit olmayan cilt tonunu dengeleyerek aydınlık bir görünüme kavuşturuyor. Dermatolojik olarak test edilen ve hipoalerjenik formüller içeren serumu, sabah akşam kullanabilirsiniz. Temiz  yüz ve boyun bölgesine uygulayabilirsiniz.

C vitamini ile antioksidan etki

Vitamin C %15 + Ferulic Acid %0.5 + Arbutin + Burdock Serum, cildinize destek oluyor. İçerisindeki C vitamini, cildi oksidatif hasardan koruyor. Kırışıklıkların azalmasına, kolajen yıkımına neden olan metalloproteinaz enziminin üretimini azaltıp kolajenin korunmasına ve üretiminin artmasına yardımcı oluyor.

 Yapısında bulunan Nordik endemik bitki burdock, güçlü bir antioksidan olarak kandaki toksinleri uzaklaştırıyor. Böylece akne, egzama gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde önemli bir rol oynuyor. Serum, sabah akşam günde 2 kere olmak üzere kullanılabiliyor.

Güneşe karşı cildi koruyan son dokunuş

Bionnex’in Preventiva serisi, serum uygulaması sonrasında ciltte güçlü bir nemlendirme ve antioksidan etki yaratıyor. Serinin içeriğinde yer alan hordeum vulgare çekirdeği tozu, sebum emme özelliği sayesinde parlamayı önlüyor. Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Preventiva serisi, cildi UVA ve UVB’nin zararlı etkilerinden de koruyor. Güneşten koruma filtreleri ile cildi koruyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir