Celenes By Sweden Herbal Dry Touch ile 4 mevsim koruma

Yüksek korumalı güneş koruyucu

İsveç’in endemik bitkilerini ve doğal termal sularını, kozmetik bilimi ile buluşturan temiz içerikli Celenes by Sweden, UV’den korunmak için yeni bir ürün öneriyor. Markanın Herbal serisinde yer alan Dry Touch Yüksek Korumalı Güneş Koruyucu Fluid ile güneşin tadını çıkarın. SPF 50+ ve SPF 30+ serisi, yüz ve dekolte bölgesinde güneşin zararlı etkilerine karşı 4 mevsim koruma sağlıyor.

İçeriğindeki İsveç menşeli endemik bitkiler, ekstratlar ve E vitamini sayesinde ışıltısını koruyarak cildi onarıyor. Mavi ışık filtresi teknolojisiyle güneş ışınlarının yanı sıra ekranlardan gelen zararlı ışıklara karşı da koruma sağlıyor.

Pürüzsüz makyaj bazı

Celenes by Sweden Herbal Dry Touch, makyaj bazı olarak da kullanılabiliyor. Ciltte pürüzsüz ve mat bir görünüm sağlıyor. Her yaş ve tüm cilt tipleri tarafından tercih edilebiliyor. Yatıştırıcı etkisinin yanında cildin koruyucu bariyerlerini güçlendiriyor.

Günlük hayatta her an yanında

Kullanımı ve emilimi kolay, likit formu ile günlük hayatta çantada rahatlıkla taşınabilen bir ambalaja sahip. ‘Airless ambalaj’ teknolojisi sayesinde, ürün hava ile temas etmiyor. İlk kullanımdan son kullanıma kadar hijyenik ve aynı dozda ürüne ulaşım sağlıyor.

Dry Touch Yüksek Korumalı Fluid; paraben, parfüm, alkol ve mineral yağ barındırmıyor. Doğal ve temiz içeriğiyle güneşin zararlı ışınlarına karşı ciltte her mevsim koruma sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir