Baştan çıkarıcı, özgür ruhlu kadın ile tanıştınız mı?

Floransa’nın güneşli bahçesinde büyülü anlar…

Çiçeklerin duyusallığını yakalayan Roberto Cavalli, Florence Blossom Eau de Parfum ile ikonik Florence çizgisine yeni bir ışık getiriyor. Modern çiçeksi-meyvemsi kokusu, Toskana’nın keyifli çiçek bahçelerinden ilham alırken, her özgür ruhlu kadının kadınsılığını öne çıkarabilmesi için yaratıldı.

Roberto Cavalli’nin Florence kadınının çekici hikayesini anlatmaya devam ederken Toskana çiçek bahçelerinin görünümü, sesleri ve kokuları hakkında yeni bir sayfa açıyor. Ağaçlar ve narin çiçek yaprakları ile güneş ışığı filtresinden esintiler yakalayarak son derece doğal ve kadınsı çekiciliği mükemmel bir şekilde birleştiriyor.

Üst notalarda; frenk üzümü, mandalina ve bergamot özü, tam kalbinde ise yerini pembe ve beyaz çiçeklere bırakıyor; yasemin özü, gül içeriği ve portakal çiçeği ile özgür ruhu parfümde buluşuyor.

Çiçeksi-meyvemsi radyant buket; seçili, yoğun gül içeriği, geleneksel parfümeriden esinlenen eşsiz bir arıtma işlemi kullanılarak güçlü ve doğal bir tabaka oluşturuyor.

Alt notalarda paçuli özü, sandal ağacı ve zambağın çok yönlü uyumu ile doğal çiçeksi his ve otantik çekicilik bu özgür ruhlu kokuda bir araya geliyor.

Kıymetli çiçeklerin dekorlarından oluşan şişe tasarımı

Farklı ve modern çiçekli dokusu ile mükemmel cam şişesinde ışık altında parlarken, geleneksel İtalyan cam sanatında bulunan oyma çiçeği motifleri, bahar güneşi altında açan tomurcukları hatırlatıyor. Yeni pembe rengi ve şık altın kapak Florence Blossom kokusu ile feminen ve çekiciliği yansıtıyor. Floransa bahçelerinin sembolü olan zambak çiçeği, açık pembe ve altın renkli kabartmalı kutusu ile Roberto Cavalli logosu altında sunuluyor.

Fiyatı: 730 TL (75 ml)
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir