Clarins Nutri-Lumiere Serisi ile cildinizi derinden besleyin

Olgun kadın cildine yakından bakış

Clarins, yaşın onları tanımlamasına izin vermeyen olgun kadınları kutluyor ve eşlik ediyor. Yaşlarının güzelliğini vurgulamak için cildini canlandıran ve derinden besleyen yaşlanma karşıtı ürünler isteyen tüm kadınlara Nutri-Lumiere serisini sunuyor…

The Nutri-Lumière serisi

  • Beslenme, canlılık, parlaklık,
  • Kırışıklık karşıtı, yoğunluk, koyu leke karşıtı.

Olgunlaşan ciltte, yaşlanma belirtileri hızlanır. Kırışıklıklar, yoğunluk kaybı, koyu lekeler ortaya çıkar. Cilt ayrıca daha kırılgan, daha ince, daha kuru ve parlaklığı azalmış görünür.

Mikro besin ağı, tüm mikro besinleri gıdalardan dermise kadar taşıyan bir tüp ağıdır. Clarins Laboratuvarları, bu mikro besin ağının beslenmemiş ciltte oynadığı temel rolü keşfetmek için 3 yıllık araştırma ve geliştirme, 240 formülasyon testi ve 3 bilimsel kurumla yakın iş birliği kurdu.

Yaşlanma, olgun fibroblastlardan doğrudan etkilenen bu ‘gençlik ağının’ düzgün işleyişini etkiler. Deri katmanları içinde besin maddelerinin verilmesi ve difüzyonu yavaşlar. Sonuç? Cilt yetersiz beslenir, daha incedir, kırılgandır ve ışıltısını kaybeder.

İleri yaşlar için cilt beslenmesinde yenilik

Formülasyon alanındaki uzmanlar, Clarins Laboratuvarları at kestanesinden iki hayati fraksiyon çıkardı: Çiçek ve meyveleri. Bu güçlü ‘canlandırıcı ikili’, beslenmemiş cildin mikro besin ağını uyarır ve cilde mikro besinlerin verilmesini ve bunların yayılmasını artırır. Sonuç? Cilt canlanır. İçeriden beslenen cilt, gücünü ve ışığını geri kazanır.

Tam bir yaşlanma karşıtı uzmanlık

İleri yaş beslenme inovasyonunun ötesinde, Clarins kadınlara tam bir yaşlanma karşıtı uzmanlık sunmak istedi. Diğer bazı bitki özleri Nutri-Lumière ürün formüllerini zenginleştirir. Organik harungana cildi yeniler, organik su yosunu cildi güçlendirir, organik yaşam yaprağı nemlendirir, organik yulaf şekeri sıkılaştırıcı bir etki sağlar, organik çöl hurması ten rengini ve diğer belirli bitkileri eşitler.

Nutri-Lumière Renewing Treatment Essence: Canlılık dolu ciltler için cilt bakım rutininde hayati bir ilk adım. Bu losyon, cildi daha sonraki cilt bakım ürünlerini almaya hazırlar.

Nutri-Lumière Jour Nourishing Day Emulsion: Bu hafif emülsiyon, yetersiz beslenen cildin parlaklığını canlandırır, besler ve yeniler.

Nutri-Lumière Jour Nourishing Revitalizing Day Cream: Bu son derece duyusal krem, yetersiz beslenen cildin parlaklığını canlandırır, derinden besler ve geri kazandırır.

Nutri-Lumière Nuit Nourishing Rejuvenating Night Cream: Bu rahatlatıcı krem​ ​pürüzsüzdür ve cildi canlandırmaya yardımcı olur, uyanma sırasında parlaklığı besler ve aydınlatır.

‘Canlılık ağacı’ olarak da adlandırılan at kestanesinin inanılmaz derecede dayanıklı olduğu kanıtlandı ve 300 yıla kadar uzun bir süre yaşıyor. At kestanesi çiçekleri nazikçe elle toplanır ve daha sonra kontrollü bir sıcaklıkta hızla kurutulur. Bu ekstraksiyon işlemi doğaya saygılıdır ve zengin aktif molekülleri korumayı ve at kestanesinin hayati kısmını yakalamayı mümkün kılar. Tohumların öğütülmesinden sonra escin olarak bilinen aktif molekül çıkarılır. Drenaj kabiliyeti mikro dolaşımı hedefleyen güçlü bir bileşen elde etmek için karmaşık bir süreçtir.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir