Wet n Wild’ın yeni ürünleri Gratis’te satışa sunuldu

Fondöten, allık ve göz kalemleri

Gratis’in Türk tüketicisi ile buluşturduğu Wet n Wild, yeni fondöten, allık ve göz kalemi serilerini satışa sundu. Markanın yeni ürün serileri arasında Photofocus Dewy Fondöten, Color Icon Allık ve MegaLast Retractable Göz Kalemleri yer alıyor.

Photofocus Dewy Fondöten

Wet n wild’ın özellikle çekimlerde pürüzsüz bir görünüm sunmayı vaat eden Photofocus serisinin yeni üyesi Dewy Fondöten… Kremsi dokusu ile cildin kurumasını önlüyor. Uzun süre kalıcılık sağlayan formülü ve 6 farklı ton seçeneği ile satış fiyatı 55 TL.

Color Icon Allık

Ambalaj tasarımları yenilenen Wet n wild Color Icon Allık serisinin formülü de Jojoba yağı ile zenginleştirilerek yanaklarda ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Uzun süre kalıcılık sağlayan ve 4 farklı renk tonu bulunan allık, 35 TL’den satışa sunuluyor.

Megalast Asansörlü Göz Kalemi

Wet n Wild’ın yeni satışa sunulan Megalast Asansörlü Göz Kalemi serisinde 3 farklı renk tonu bulunuyor. Suya dayanıklı yapısı ve gün boyu kalıcı formülü ile gözlerin belirginleşmesine yardımcı olan göz kaleminin satış fiyatı 29 TL.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir