Bee Beauty’den Kadınlar Günü’ne özel koleksiyon

Her cildin ihtiyacına uygun yüz serumları Bee Beauty’den

Gratis’in el, vücut ve cilt bakım ürünleri ile beğeni toplayan Bee Beauty markası; Kadınlar Günü’ne özel yüz serumları ve maske serisi hazırladı.

Yalnızca Gratislerde yer alan Bee Beauty’nin Kadınlar Günü’ne özel satışa sunulan ürün koleksiyonunda; 6 farklı yüz serumu ile haftanın her günü için farklı bir maske var.

Yüz serumları serisinde; Alpha Arbutin içerikli aydınlatıcı, Centella Asiatica içerikli leke karşıtı, Hyalüronik Asit içerikli nemlendirici, Kolajen içerikli yaşlanma karşıtı, Retinol içerikli kırışıklık karşıtı ve C Vitamini içerikli antioksidan yüz serumu var. Bee Beauty’nin yüz bölgesi bakım serumlarının her biri 74.75 TL’den satılıyor.

Alpha Arbutin içerikli Aydınlatıcı Yüz Serumu

Cilt üzerindeki ton farklılıklarını, içerisinde bulunan Alfa Arbutin sayesinde düzenlemeye yardımcı oluyor. Ayrıca cildi güneşten de koruyor. İçeriğinde bulunan 6 farklı bitki özü ile cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olarak cilde canlılık ve ışıltı katıyor.

Centella Asiatica içerikli Leke Karşıtı Yüz Serumu

Akneli, lekeli ve yağlanmaya eğilimli ciltler için formüle edildi. İçeriğindeki Centella özü sayesinde cildi güçlendiremeye de yardımcı oluyor.

Hyalüronik Asit içerikli Nemlendirici Yüz Serumu

Cildin farklı katmanları arasında üç boyutlu bir ağ oluşturarak; dolgun ve nemli kalmasını sağlayan Hyalüronik Asit içeriyor. Nemin cilde gün boyu takviye edilmesini de destekliyor. Cildin daha ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Kolajen içerikli Yaşlanma Karşıtı Yüz Serumu

İçeriğindeki 5 farklı bitki özünden oluşan kompleks ile cildin dolgun ve nemli kalmasını sağlıyor. Yaşlanma etkilerin azaltılmasına ve daha sıkı bir cilt görüntüsüne kavuşulmasına yardımcı oluyor. Düzenli kullanım sonrasında sarkma ve ince çizgilere karşı cildi destekleyerek; elastikiyetini artırıyor.

Retinol içerikli Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu

Ciltteki kırışıklık oluşumunu azaltarak ipeksi bir pürüzsüzlük kazandıran Retinol ile zenginleştirildi. Cildi sıkılaştırarak elastikiyetini arttıran serum ayrıca cildin parlaklığını da arttırıyor.

C Vitamini içerikli Antioksidan Yüz Serumu

C vitamini ile cildin ihtiyacı olan nemi sağlayarak cilde parlaklık ve ışıltı kazandırmaya yardımcı oluyor. Antioksidan özellikli formülü ile de cildi zararlı olan çevresel etkilerden korumaya yardımcı oluyor.

Haftanın her bir günü için özel olarak tasarlanan bakım seti

Bee Beauty’nin haftanın her bir günü için ayrı bir bakım sağlayan maske serisi; profesyonel cilt bakımını evde uyguluyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan Haftalık Bakım Seti’nde 7 farklı maske yer alıyor.

Her maskenin haftanın bir günü için tasarlandığı bu  sette; Pazartesi günü için Yaşlanma Karşıtı Göz Bantları, Salı günü için Besleyici Yüz Maskesi, Çarşamba günü için Gözaltı Torbalarına Karşı Göz Bantları, Perşembe günü için Nemlendirici Yüz Maskesi, Cuma günü için Aydınlatıcı Yüz Maskesi, Cumartesi günü için İpeksi Ayak Maskesi, Pazar günü içinse Pürüzsüzleştirici El Maskesi var.

Renkli ambalaj tasarımları ve zengin içeriğiyle cilt bakımını daha keyifli hale getiren Bee Beauty Haftalık Bakım Seti, 69.75 TL’den satışa sunulmakta.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir