YENİ Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Makeup SPF 20

Akmayan, bulaşmayan ve doğal bitişli tam kapatıcılık

Double Wear Stay-in-Place Fondöten ile kusursuz, doğal ve ışıl ışıl görünen bir cilde sahip olmanız artık çok kolay!

Double Wear Stay-in-Place Fondöten, lekeleri ve çizgileri mükemmel şekilde kapatıyor ve cildinizin ışıldamasını sağlıyor. 24 saate kadar kalıcı formülü ve nemlendirici içeren yapısı ile taze bir görünüme sahip olabilirsiniz. SPF 10 özelliğine de sahip bu ikonik ürün; ısı ve nem gibi en zorlu koşullar altında dahi kalıcılığını koruyor.

Nemlendirici üzerine, doğrudan cilde; makyaj bazı veya serum üzerine de uygulanabilmekte. Fırça, sünger veya el yardımıyla ince bir tabaka halinde cilde yayın. Daha doğal bir görünüm içinse boyun bölgesine doğru devam edin. Fiyatı: 520 TL

YENİ Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Makeup SPF 20

Double Wear fondöten serisinin en yeni üyesi Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Makeup SPF 20 ile tanışın. Hafif ışıltılı makyaj artık uzun süreli!  Bu hafif, karıştırılması kolay formül, güneşten, kirlilikten ve mavi ışıktan koruma özelliği ile cildin doğal güzelliğini göstermesine izin vermek için yeterli kapatıcılık ile cildi iyileştiriyor. Yenilikçi formülü cildin kuru olduğu yerleri nemlendiriyor ve gerektiğinde yağı kontrol altında tutarak doğal, şeffaf mat bir görünüm bırakıyor.

Geniş renk tonu spektrumu ile şeffaf, ışıldayan bir makyaj ve kapatıcılık sunmakta… Ter ve neme karşı dayanıklı, günlük makyajınız için ideal bir bitiş sağlıyor!

Güçlü tüm gün koruma

  • Antioksidan koruma için E vitamini ile güçlendirilen ürün;  kirlilikten kaynaklanan günlük çevresel hasara karşı güçlü bir savunma oluşturur.
  • Cildi yaşlanmanın gözle görülür belirtilerinden korur. Mavi ışıktan kaynaklanan cilde zarar veren serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olur.

Cildinde makyaj olduğunu unut

  • Cildi yumuşatma ve nemlendirme faydaları sağlamak için Hyaluronik Asit, karpuz özü, litchi tohumu özü ve elma özünden oluşan nemlendirici bir meyve karışımı içerir.
  • Hyaluronik asit ve meyve karışımı anında nemi artırır ve cildin dokusunu iyileştirir.
  • Hyaluronik asit, uzun süreli nemlendirme sağlarken ince kuru çizgileri yumuşatmak için cildi suyla doldurur.

Fiyatı: 520 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir