Bee Beauty’nin yeni saç ve cilt bakım ürünleri Gratisler’de

Bee Beauty Organik Sertifikalı Cilt Bakım Serisi

Gratis’in sevilen markası Bee Beauty; yeni saç ve cilt bakım ürünlerini satışa sundu. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile öne çıkan markanın yeni saç bakım serisinde 3 farklı maske; cilt bakım serisinde ise 10 farklı ürün var.

Bone Maske Serisi ve cilt bakımında ihtiyaç duyulan sertifikalı organik ürünlerden oluşan Organik Cilt Bakım Serisi; Gratis raflarındaki yerini aldı.

Organik sertifikaya sahip ve içeriğindeki gül özleriyle cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakım ürünlerinin yer aldığı Bee Beauty Organik Cilt Bakım Serisi’nde; köpük ve likit temizleyici, tonik, beyazlatıcı krem, kaş & kirpik serumu, yüz bakım serumu, micellar makyaj temizleme suyu, gece yüz kremi, gündüz yüz kremi ve göz kremi olmak üzere 10 farklı ürün var.

Organik Sertifikalı Beyazlatıcı Krem

Cilt üzerindeki ton farklılıklarını, içerisinde bulunan organik bitki özleriyle düzenlemeye yardım ediyor. Gül özleriyle de cildin nemlenmesini sağlıyor. Fiyatı: 69 TL

Serideki Organik Sertifikalı Köpük ve Likit Temizleyiciler

Cilt üzerindeki toz, yağ, kir ve benzeri kalıntıları temizleyerek rahatlama hissi veriyor. Gül özleriyle cildi nemlendirerek canlılık kazandırıyor. Fiyatı: 48-50 TL

Organik Sertifikalı Cilt Toniği

Günlük uygulanan bakım kreminin etkisini artırıyor. İçerisindeki gül özleriyle cildin yağ ve kir kalıntılarından temizlenmesini sağlıyor. Cildi nemlendirerek canlılık kazandırıyor. Fiyatı: 42 TL

Bee Beauty Organik Sertifikalı Kaş & Kirpik Serumu

Özel formülü sayesinde kaş ve kirpikleri besleyerek dolgun ve biçimli görünmelerine yardımcı oluyor. Fiyatı: 47 TL

Bee Beauty Bone Maske Serisi

Buhar terapisi ile saçların doğal yapısını koruyarak onarılmasını sağlıyor. Bone şeklindeki yapısı ile hem saç telinin hem de saç derisinin sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor. Bone Maske Serisi’nde 3 farklı maske var:

Saç Derisi Bakımı Bone Maskesi

İçeriğindeki biberiye ve çay ağacı gibi bitki özleriyle saça ve saç derisine işleyerek; yoğun bir besleyicilik sağlıyor. Saçın güçlenmesine ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı oluyor.

Serideki Onarıcı Bakım Bone Maskesi

Balsam formülü sayesinde saçları onarmaya yardımcı oluyor. Hindistan cevizi yağı, avokado yağı ve E vitamini ile de güçlü bir şekilde uzamasını destekliyor. Kuru, yıpranmış ve mat saçları kökten uca onarıyor.

Saç Teli Bakımı Bone Maskesi

Zengin içeriklere sahip bone şeklindeki yapısı ile yıpranan; cansız saç tellerine yoğun bakım sağlıyor. Argan yağı ve pro vitamin B5 ile zayıf saç tellerini pürüzsüz ve parlak bir görünüme kavuşturuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir