Misbahçe Onarıcı Saç Bakım Yağı S.O.S bakım sunuyor!

Uçucu yağlar saçı uzatıyor

Misbahçe’nin doğal formülüyle geliştirdiği Onarıcı Saç Bakım Yağı; saça eski ihtişamını tekrar kazandırıyor. Yıpranan, kuru ve kabaran saçlara onarıcı; yatıştırıcı ve besleyici faydalar sağlıyor.

Gerek çevresel etkiler, gerekse farklı kimyasal işlemler sebebiyle saç nemini kaybeder; kurur, cansızlaşır ve kabarır. Misbahçe Onarıcı Saç Bakım Yağı; içeriğindeki yüzde 100 doğal ve bitkisel yağlar ile saçı kökten uca onarıyor.

İçeriğinde neler var?

Formülü ile saç foliküllerini besleyerek, serbest radikallerin ve çevresel faktörlerin saçlarda bıraktıkları hasarı önlüyor. Saçların elastikiyetini geri kazanmasına yardımcı olarak daha yumuşak, parlak ve canlı bir görünüm kazandırıyor. Ayrıştırılmış Hindistan cevizi ve soğuk sıkım tatlı badem, argan, zeytinyağı bazıyla formüle edildi. Shea yağı ile saçları daha kontrol altında ve yumuşak bir şekilde bırakıyor.

E vitaminiyle zenginleştirilen Onarıcı Saç Bakım Yağı; kırılmaları önlemeye yardımcı oluyor. Biberiye, lavanta, vanilya, paçuli, misk adaçayı ve ylang ylang uçucu yağları sağlıklı saç uzamasına yardım ediyor. Hint yağından elde edilen silikon muadili doğal ajan ve formülündeki moleküler düzeyde çalışan damla sakızı aktifi ile kırıkları onarıyor. Saçın maruz kaldığı kimyasal, termal ve mekanik hasarın neden olduğu kopmuş bağları onarıyor.

Kullanım önerileri

Birkaç damla elinize döküp yağı ısıttıktan sonra temiz, nemli veya kuru saça uygulayıp şekillendirin. Yoğun bir bakım için ise bol miktarda yağı saçın ortalarından ucuna kadar uygulayın. Saça iyice dağılması için tarayın ve 1-3 saat bekletip su ile arındırın.

Fiyatı: 360 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir